Distriktslag

Här hittar du våra distriktslag. Under respektive lag så hittar du mer info, aktuella kallelser och kommande samlingar.

Distriktslag:

DISTRIKTSFÖRBUNDSKAPTENER

Ulrika Olsson (Säffle), 070-267 47 21, ulols72@gmail.com
Niklas Christensson (Karlskoga), 070-798 91 27, nicke.christensson@gmail.com
Johan Kolm (Karlstad), 073-071 37 90, johankolm91@gmail.com

Inga ytterligare samlingar planerade i nuläget.

DISTRIKTSFÖRBUNDSKAPTENER

Camilla Nyman (Torsby), 070-837 12 96, camilla.nyman@torsby.se
Niklas Sandin (Karlstad), 073-819 90 43, niklas.sandin@rydahls.se
Rasmus Walan (Kil), 076-049 51 31, rasmuswalan16@gmail.com

Inga ytterligare samlingar planerade i nuläget.

DISTRIKTSFÖRBUNDSKAPTENER

Kathlene Fernström (Hammarö), 073-383 95 28, kathlene.fernstrom@gmail.com
Karolina Lindgren (Karlstad), 073-963 49 11, karolinalindgren@hotmail.com
Mattias Hofling (Karlstad), 076-841 72 45, mattiashofling@live.se

Planering kommande samlingar

3 oktober: Träningskväll

22-23 oktober: Läger, Munkfors

November: Match

Med viss reservation, då datumen under hösten ligger en bit framåt i tiden.

Plats meddelas senare.

DISTRIKTSFÖRBUNDSKAPTENER

Linda-Marie Fors (Deje), 070-794 83 51, linda-marie.fors@forshaga.se
Adam Modén (Karlstad), 073-076 54 82, adam.moden@hotmail.com

Planering kommande samlingar

13 september: Träningskväll i Kil

22-23 oktober: Läger, Munkfors

November: Match

Med viss reservation, då datumen ligger en bit framåt i tiden.

Där plats saknas meddelas dessa allt eftersom.

DISTRIKTSFÖRBUNDSKAPTENER

Johanna Arnberg (Hammarö), 073-934 58 68, abbe9102@hotmail.com
Therese Björkman (Karlstad), 073-811 63 90, bjorkman.therese@hotmail.com

Planering samlingar 2022

23-24 april: Läger i Munkfors

11 maj: Kvällssamling i Kil

26-29 maj: Regionalt utvecklingsläger i Nyköping

24 augusti: Kvällssamling i Kil

7 september: Kvällssamling Kil

Observera att samlingarna 24/8 och 7/9 innehåller olika spelare.

DISTRIKTSFÖRBUNDSKAPTENER

Andreas Nordlander (Torsby), 070-335 45 81, andreas_nordlander@hotmail.com
Anton Ericsson (Karlskoga), 070-773 09 52, anton.ericsson1@hotmail.se
Rasmus Walan (Kil), 076-049 51 31, rasmuswalan16@gmail.com

Planering samlingar 2022

22-23 april: Läger i Munkfors

10 maj: Kvällssamling i Kil

26-29 maj: Regionalt utvecklingsläger i Nyköping

23 augusti: Kvällssamling i Kil

6 september: Kvällssamling Kil

Observera att samlingarna 23/8 och 6/9 innehåller olika spelare.

Planering kommande samlingar

8 oktober: Öppen samling, Mörmons IP

Planering kommande samlingar

9 oktober: Öppen samling, Mörmons IP

.