Distriktslag

Här hittar du våra distriktslag. Under respektive lag så hittar du mer info, aktuella kallelser och kommande samlingar.

Distriktslag:

DISTRIKTSFÖRBUNDSKAPTENER

Ulrika Olsson (Säffle), 070-267 47 21, ulols72@gmail.com
Niklas Christensson (Karlskoga), 070-798 91 27, nicke.christensson@gmail.com
Johan Kolm (Karlstad), 073-071 37 90, johankolm91@gmail.com

Aktuell samling

 

DISTRIKTSFÖRBUNDSKAPTENER

Camilla Nyman (Torsby), 070-837 12 96, camilla.nyman@torsby.se
Niklas Sandin (Karlstad), 073-819 90 43, niklas.sandin@rydahls.se
Rasmus Walan (Kil), 076-049 51 31, rasmuswalan16@gmail.com

Aktuell samling

DISTRIKTSFÖRBUNDSKAPTENER

Kathlene Fernström (Hammarö), 073-383 95 28, kathlene.fernstrom@gmail.com
Karolina Lindgren (Karlstad), 073-963 49 11, karolinalindgren@hotmail.com
Mattias Hofling (Karlstad), 076-841 72 45, mattiashofling@live.se

Aktuell samlingar

Planering kommande samlingar

31 augusti: Träningskväll

14 september: Träningskväll

23 oktober: Match

11-13 november: Matchläger

Med viss reservation, då datumen ligger en bit framåt i tiden.

Plats meddelas senare.

DISTRIKTSFÖRBUNDSKAPTENER

Linda-Marie Fors (Deje), 070-794 83 51, linda-marie.fors@forshaga.se
Adam Modén (Karlstad), 073-076 54 82, adam.moden@hotmail.com

Planering kommande samlingar

30 augusti: Träningskväll

14 september: Träningskväll

22 oktober: Match mot Dalsland

11-13 november: Matchläger

Med viss reservation, då datumen ligger en bit framåt i tiden.

Platser meddelas senare.

DISTRIKTSFÖRBUNDSKAPTENER

Johanna Arnberg (Hammarö), 073-934 58 68, abbe9102@hotmail.com
Therese Björkman (Karlstad), 073-811 63 90, bjorkman.therese@hotmail.com

Planering samlingar

23-24 april: Läger i Munkfors

11 maj: Kvällssamling i Kil

26-29 maj: Regionalt utvecklingsläger i Nyköping

24 augusti: Kvällssamling i Kil

7 september: Kvällssamling Kil

Med viss reservation för höstens datum, då de ligger en bit framåt i tiden.

DISTRIKTSFÖRBUNDSKAPTENER

Andreas Nordlander (Torsby), 070-335 45 81, andreas_nordlander@hotmail.com
Anton Ericsson (Karlskoga), 070-773 09 52, anton.ericsson1@hotmail.se
Rasmus Walan (Kil), 076-049 51 31, rasmuswalan16@gmail.com

Planering samlingar

22-23 april: Läger i Munkfors

10 maj: Kvällssamling i Kil (kallelse)

26-29 maj: Regionalt utvecklingsläger i Nyköping

23 augusti: Kvällssamling i Kil

6 september: Kvällssamling Kil

Med viss reservation för höstens datum, då de ligger en bit framåt i tiden.

Planering kommande samlingar

3 september: Öppen samling (80 platser)

8 oktober: Öppen samling

Med viss reservation för höstens datum, då de ligger en bit framåt i tiden.

Planering kommande samlingar

4 september: Öppen samling (80 platser)

9 oktober: Öppen samling

Med viss reservation för höstens datum, då de ligger en bit framåt i tiden.