Spelprogram - Pojkar, Div 11 Borås

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bergdalens IK Viktor Bredberg 0733678888 0733678888 Röd/Röd/Röd
Borås AIK Emil Jylhänlahti 0739593685 Röd/Blå/Röd
Brämhults IK Vit Katrin Strömsjö 0703959494 Svart/Svart/Svart
Byttorps IF Vit Christian Svensson 0705759320 Grön/Vit/Grön
Gerdskens BK Gul Peter Andrén 0709665933 Gul/Svart/Gul (A-Lag) Svarta
Gånghester/Målsryd Henrik Danklint 033121988 0708159076 Svart/Svart/Svart
Hestrafors/Bollebygd Martin Hansson 033289160 0703783558 Grön-vit/Vit/Grön
Kinna IF Anders Leifstedt 0320215028 0707363478 Röd/Blå/Vit
Kronängs IF Anders Eliasson 0709775261 Svart, Svart, Svart
Mariedals IK Mattias Strindgård 0707266367 0707266367 Blå-vit/Vit/Blå
Rydboholms SK Blå Susanne Viktorsson 0707283762 Blå/Blå/Blå
Sjömarkens IF Anders Hedén 0708185310 Vit/Grön/Grön
Sparsörs AIK Linda Andreasson 0733181574 Svart/Vit/Gul
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-04 11:00 Hestrafors/Bollebygd - Gånghester/Målsryd Bollevi C
2019-05-04 11:30 Kinna IF - Bergdalens IK Viskavallen Pruhultsplanen B
2019-05-04 13:30 Borås AIK - Byttorps IF Vit Bodavallen C konstgräs
2019-05-05 16:00 Mariedals IK - Gerdskens BK Gul Kransmossens IP, Konstgräs 2
2019-05-05 17:00 Sjömarkens IF - Rydboholms SK Blå Idrottsgården B-plan
2019-05-05 18:00 Sparsörs AIK - Brämhults IK Vit Trollevi B
2019-05-06 18:30 Gånghester/Målsryd - Kinna IF Engvallen, Gånghester
2019-05-12 10:00 Bergdalens IK - Sjömarkens IF Björkängsvallen, Borås
2019-05-12 12:00 Byttorps IF Vit - Sparsörs AIK Byttorps IP B
2019-05-12 14:00 Rydboholms SK Blå - Mariedals IK Sven Erikssonsvallen
2019-05-12 14:30 Gerdskens BK Gul - Borås AIK Gerdskenvallen A-plan
2019-05-12 15:00 Brämhults IK Vit - Hestrafors/Bollebygd Brämhults IP C
2019-05-18 10:30 Hestrafors/Bollebygd - Kinna IF Bollevi C
2019-05-18 11:00 Borås AIK - Rydboholms SK Blå Bodavallen C konstgräs
2019-05-18 12:00 Mariedals IK - Bergdalens IK Kransmossens IP, Konstgräs 2
2019-05-18 14:00 Sjömarkens IF - Gånghester/Målsryd Idrottsgården Konstgräsplan
2019-05-19 15:00 Byttorps IF Vit - Brämhults IK Vit Byttorps IP B
2019-05-19 16:00 Sparsörs AIK - Gerdskens BK Gul Trollevi B
2019-05-20 18:30 Gånghester/Målsryd - Mariedals IK Engvallen, Gånghester
2019-05-23 18:00 Brämhults IK Vit - Kinna IF Brämhults IP C
2019-05-25 11:30 Bergdalens IK - Borås AIK Björkängsvallen, Borås
2019-05-25 12:00 Rydboholms SK Blå - Sparsörs AIK Sven Erikssonsvallen
2019-05-25 13:00 Hestrafors/Bollebygd - Sjömarkens IF Eriksdalsparken, Olsfors
2019-05-28 19:00 Sparsörs AIK - Bergdalens IK Trollevi B
Juni
2019-06-01 11:30 Gerdskens BK Gul - Brämhults IK Vit Gerdskenvallen A-plan
2019-06-02 13:00 Byttorps IF Vit - Rydboholms SK Blå Byttorps IP B
2019-06-02 17:00 Mariedals IK - Hestrafors/Bollebygd Kransmossens IP, Konstgräs 2
2019-06-03 18:00 Gerdskens BK Gul - Byttorps IF Vit Gerdskenvallen A-plan
2019-06-03 18:00 Borås AIK - Gånghester/Målsryd Bodavallen C konstgräs
2019-06-04 17:30 Sjömarkens IF - Kinna IF Idrottsgården B-plan
2019-06-04 18:00 Gånghester/Målsryd - Sparsörs AIK Engvallen, Gånghester
2019-06-06 14:30 Brämhults IK Vit - Sjömarkens IF Brämhults IP C
2019-06-08 11:00 Hestrafors/Bollebygd - Borås AIK Bollevi C
2019-06-08 15:00 Bergdalens IK - Byttorps IF Vit Björkängsvallen, Borås
2019-06-09 10:00 Kinna IF - Mariedals IK Viskavallen Pruhultsplanen B
2019-06-09 16:00 Rydboholms SK Blå - Gerdskens BK Gul Sven Erikssonsvallen
2019-06-11 17:30 Brämhults IK Vit - Mariedals IK Brämhults IP C
2019-06-12 18:30 Sparsörs AIK - Hestrafors/Bollebygd Trollevi B
2019-06-16 14:00 Rydboholms SK Blå - Brämhults IK Vit Sven Erikssonsvallen
2019-06-16 15:00 Byttorps IF Vit - Gånghester/Målsryd Byttorps IP B
2019-06-16 15:30 Gerdskens BK Gul - Bergdalens IK Gerdskenvallen A-plan
2019-06-16 16:30 Mariedals IK - Sjömarkens IF Kransmossens IP, Konstgräs 2
2019-06-16 18:00 Borås AIK - Kinna IF Bodavallen C konstgräs
2019-06-17 19:00 Gånghester/Målsryd - Gerdskens BK Gul Målevi B
2019-06-23 15:30 Bergdalens IK - Rydboholms SK Blå Björkängsvallen, Borås
2019-06-23 16:30 Kinna IF - Sparsörs AIK Viskavallen Pruhultsplanen B
2019-06-23 17:00 Hestrafors/Bollebygd - Byttorps IF Vit Bollevi C
Augusti
2019-08-17 11:30 Gerdskens BK Gul - Hestrafors/Bollebygd Gerdskenvallen A-plan
2019-08-18 12:00 Rydboholms SK Blå - Gånghester/Målsryd Sven Erikssonsvallen
2019-08-18 16:00 Sparsörs AIK - Sjömarkens IF Trollevi B
2019-08-18 16:00 Borås AIK - Mariedals IK Bodavallen C konstgräs
2019-08-18 17:00 Byttorps IF Vit - Kinna IF Byttorps IP B
2019-08-18 18:00 Bergdalens IK - Brämhults IK Vit Björkängsvallen, Borås
2019-08-21 18:30 Gånghester/Målsryd - Kronängs IF Engvallen, Gånghester
2019-08-23 17:30 Sjömarkens IF - Byttorps IF Vit Idrottsgården B-plan
2019-08-24 10:00 Hestrafors/Bollebygd - Rydboholms SK Blå Bollevi C
2019-08-25 15:00 Mariedals IK - Sparsörs AIK Kransmossens IP, Konstgräs 2
2019-08-25 15:00 Gånghester/Målsryd - Bergdalens IK Engvallen, Gånghester
2019-08-25 16:30 Kinna IF - Gerdskens BK Gul Viskavallen Pruhultsplanen B
2019-08-27 17:30 Sjömarkens IF - Borås AIK Idrottsgården B-plan
2019-08-27 18:00 Borås AIK - Brämhults IK Vit Bodavallen C konstgräs
2019-08-30 17:45 Kronängs IF - Sjömarkens IF Kronäng Arena
2019-08-30 18:00 Brämhults IK Vit - Gånghester/Målsryd Brämhults IP C
September
2019-09-01 11:00 Gerdskens BK Gul - Sjömarkens IF Gerdskenvallen A-plan
2019-09-01 11:00 Byttorps IF Vit - Mariedals IK Byttorps IP B
2019-09-01 11:45 Bergdalens IK - Hestrafors/Bollebygd Björkängsvallen, Borås
2019-09-01 14:00 Sparsörs AIK - Borås AIK Trollevi B
2019-09-01 14:00 Rydboholms SK Blå - Kinna IF Sven Erikssonsvallen
2019-09-02 17:45 Kronängs IF - Rydboholms SK Blå Kronäng Arena
2019-09-02 18:15 Gånghester/Målsryd - Hestrafors/Bollebygd Engvallen, Gånghester
2019-09-06 18:00 Byttorps IF Vit - Kronängs IF Byttorps IP B
2019-09-07 11:00 Bergdalens IK - Kinna IF Björkängsvallen, Borås
2019-09-07 11:00 Gerdskens BK Gul - Mariedals IK Gerdskenvallen A-plan
2019-09-08 11:00 Byttorps IF Vit - Borås AIK Byttorps IP B
2019-09-08 12:00 Rydboholms SK Blå - Sjömarkens IF Sven Erikssonsvallen
2019-09-08 17:30 Brämhults IK Vit - Sparsörs AIK Brämhults IP C
2019-09-12 17:45 Gånghester/Målsryd - Sjömarkens IF Målevi B
2019-09-13 17:30 Hestrafors/Bollebygd - Brämhults IK Vit Bollevi C
2019-09-13 17:45 Kronängs IF - Bergdalens IK Kronäng Arena
2019-09-15 14:00 Sjömarkens IF - Bergdalens IK Idrottsgården Konstgräsplan
2019-09-15 15:15 Mariedals IK - Rydboholms SK Blå Kransmossens IP, Konstgräs 2
2019-09-15 16:00 Kinna IF - Gånghester/Målsryd Kunskapens Hus, konstgräs
2019-09-15 17:00 Sparsörs AIK - Byttorps IF Vit Trollevi B
2019-09-15 17:30 Borås AIK - Gerdskens BK Gul Bodavallen C konstgräs
2019-09-19 19:00 Mariedals IK - Kronängs IF Kransmossens IP, Konstgräs 2
2019-09-21 10:15 Bergdalens IK - Mariedals IK Björkängsvallen, Borås
2019-09-21 10:45 Kinna IF - Hestrafors/Bollebygd Viskavallen Pruhultsplanen B
2019-09-22 12:00 Rydboholms SK Blå - Borås AIK Sven Erikssonsvallen
2019-09-22 12:00 Brämhults IK Vit - Byttorps IF Vit Brämhults IP C
2019-09-22 14:00 Gerdskens BK Gul - Sparsörs AIK Gerdskenvallen A-plan
2019-09-27 17:45 Kronängs IF - Sparsörs AIK Kronäng Arena