Spelprogram - Pojkar, Div 10 Borås

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bergdalens IK Viktor Bredberg 0733678888 0733678888 Röd/Röd/Röd
Borås AIK Emil Jylhänlahti 0739593685 Röd/Blå/Röd
Brämhults IK Marcus Edman 0725746010 Svart/Svart/Svart
Dalsjöfors GoIF Orange Fredrik Svensson 0703851438 Grön (Herr), Orange (Dam)/Svart (Herr), Orange (Dam)/Grön (Herr), Orange (Dam)
Fristads GoIF Lars-Erik Johansson 0705232314 Grön/Vit/Grön
Mariedals IK Vit Fredrik Norén 0730292903 Blå-Vit/Vit/Blå
Sjömarken/Sandared Peter Manfredsson 0730794110 Vit/Grön/Grön
Sparsörs AIK Johan Siedberg 0706982209 0706982209 Svart/Vit/Gul
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-04 11:00 Bergdalens IK - Brämhults IK Björkängsvallen, Borås
2019-05-05 15:00 Sparsörs AIK - Dalsjöfors GoIF Orange Trollevi B
2019-05-05 16:00 Mariedals IK Vit - Fristads GoIF Kransmossens IP, Konstgräs 2
2019-05-07 18:45 Fristads GoIF - Bergdalens IK Hedens IP Konstgräs
2019-05-10 18:00 Sjömarken/Sandared - Mariedals IK Vit Sandevi B konstgräs
2019-05-12 15:00 Borås AIK - Sparsörs AIK Bodavallen C konstgräs
2019-05-14 19:00 Sparsörs AIK - Brämhults IK Trollevi B
2019-05-19 15:00 Borås AIK - Dalsjöfors GoIF Orange Bodavallen C konstgräs
2019-05-19 16:00 Bergdalens IK - Sjömarken/Sandared Björkängsvallen, Borås
2019-05-21 18:45 Fristads GoIF - Sparsörs AIK Hedens IP Konstgräs
2019-05-21 19:00 Dalsjöfors GoIF Orange - Mariedals IK Vit Gårdavallen A-plan
2019-05-26 14:00 Brämhults IK - Borås AIK Brämhults IP C
Juni
2019-06-01 11:30 Bergdalens IK - Mariedals IK Vit Björkängsvallen, Borås, Gräs
2019-06-02 15:00 Borås AIK - Fristads GoIF Bodavallen C konstgräs
2019-06-02 18:00 Sparsörs AIK - Sjömarken/Sandared Trollevi B
2019-06-03 18:45 Fristads GoIF - Brämhults IK Hedens IP
2019-06-05 17:30 Brämhults IK - Dalsjöfors GoIF Orange Brämhults IP C
2019-06-09 17:00 Sjömarken/Sandared - Borås AIK Idrottsgården B-plan
2019-06-09 18:00 Dalsjöfors GoIF Orange - Bergdalens IK Gårdavallen A-plan
2019-06-12 18:45 Fristads GoIF - Dalsjöfors GoIF Orange Hedens IP
2019-06-15 15:30 Bergdalens IK - Sparsörs AIK Björkängsvallen, Borås
2019-06-16 12:00 Brämhults IK - Sjömarken/Sandared Brämhults IP C
2019-06-16 18:00 Sparsörs AIK - Mariedals IK Vit Trollevi B
2019-06-23 16:00 Sjömarken/Sandared - Fristads GoIF Sandevi B-plan
2019-06-23 17:30 Mariedals IK Vit - Borås AIK Kransmossens IP, Konstgräs 2
2019-06-25 18:00 Borås AIK - Bergdalens IK Bodavallen C konstgräs
2019-06-30 16:00 Brämhults IK - Mariedals IK Vit Brämhults IP C
2019-06-30 16:45 Dalsjöfors GoIF Orange - Sjömarken/Sandared Gårdavallen A-plan
Augusti
2019-08-14 18:30 Fristads GoIF - Mariedals IK Vit Hedens IP
2019-08-18 16:00 Dalsjöfors GoIF Orange - Sparsörs AIK Gårdavallen A-plan
2019-08-19 17:45 Brämhults IK - Bergdalens IK Brämhults IP C
2019-08-20 18:00 Sparsörs AIK - Borås AIK Trollevi B
2019-08-24 14:30 Bergdalens IK - Fristads GoIF Björkängsvallen, Borås
2019-08-25 16:30 Mariedals IK Vit - Sjömarken/Sandared Kransmossens IP, Konstgräs 2
2019-08-30 18:00 Sjömarken/Sandared - Bergdalens IK Sandevi B-plan
September
2019-09-01 14:00 Dalsjöfors GoIF Orange - Borås AIK Gårdavallen A-plan
2019-09-08 16:00 Mariedals IK Vit - Dalsjöfors GoIF Orange Kransmossens IP, Konstgräs 2
2019-09-08 16:00 Borås AIK - Brämhults IK Bodavallen C konstgräs
2019-09-12 18:45 Fristads GoIF - Borås AIK Hedens IP Konstgräs
2019-09-13 17:45 Sparsörs AIK - Fristads GoIF Hedens IP A-plan
2019-09-15 12:00 Sjömarken/Sandared - Sparsörs AIK Idrottsgården Konstgräsplan
2019-09-15 17:45 Dalsjöfors GoIF Orange - Brämhults IK Gårdavallen A-plan
2019-09-18 17:45 Brämhults IK - Sparsörs AIK Brämhults IP C
2019-09-22 11:00 Brämhults IK - Fristads GoIF Brämhults IP C
2019-09-22 11:15 Bergdalens IK - Dalsjöfors GoIF Orange Björkängsvallen, Borås
2019-09-22 16:00 Borås AIK - Sjömarken/Sandared Bodavallen C konstgräs
2019-09-27 18:00 Sjömarken/Sandared - Brämhults IK Sandevi B-plan
2019-09-28 14:00 Mariedals IK Vit - Bergdalens IK Kransmossens IP, Konstgräs 2
2019-09-29 11:00 Dalsjöfors GoIF Orange - Fristads GoIF Gårdavallen A-plan
2019-09-29 13:00 Mariedals IK Vit - Sparsörs AIK Kransmossens IP, Konstgräs 2