Spelprogram - P 12 Kompisligan 9-manna vit

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
FBK Karlstad 3 Jonas Skoog 054832355 0705171195 röd/vit/svarta
Grums IK FK Jimi Moberg 0702854590 röd/blå/röd
IFK Skoghall vit Peter Jönarp blå/blå/blå
IFK Ås Ola Malmstedt 0702998232 0702998232 vit/blå/vita
IK Arvika Fotboll röd Andreas Ekström 0570711729 0731414468 Röd/Blå/Blå
Karlstads BK 2 Joakim Andersson 0739886011 blå/vita/blå
Kils AIK Christer Sundquist 055414808 0725408206 röd/röda/röda
SK Sifhälla/Säffle FF grön Lotta Lövenhamn 053317151 0703547070 Vit/Blå/Röda
Västanviks AIF svart Linda West 0730235767 svart/gul, svart, svarta
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2017-04-23 18:00 IFK Skoghall vit - Karlstads BK 2 Mörmons IP
2017-04-27 18:30 IFK Ås - Grums IK FK Åsvallen
2017-04-30 10:30 Västanviks AIF svart - Kils AIK Björnevi
2017-05-01 12:00 FBK Karlstad 3 - SK Sifhälla/Säffle FF grön Örsholmens IP
Omgång 2
2017-05-07 11:00 SK Sifhälla/Säffle FF grön - IFK Ås Höglunda
2017-05-07 14:00 Kils AIK - FBK Karlstad 3 Sannerudsvallen
2017-05-07 16:00 Karlstads BK 2 - Västanviks AIF svart Våxnäs IP
2017-05-07 17:00 IK Arvika Fotboll röd - IFK Skoghall vit Lingonvallen
Omgång 3
2017-05-11 18:30 IFK Ås - Kils AIK Åsvallen
2017-05-13 12:00 Västanviks AIF svart - IK Arvika Fotboll röd Granevik
2017-05-14 18:00 FBK Karlstad 3 - Karlstads BK 2 Örsholmens IP
2017-05-17 18:30 Grums IK FK - SK Sifhälla/Säffle FF grön Grönberg
Omgång 4
2017-05-21 14:00 Kils AIK - Grums IK FK Sannerudsvallen
2017-05-21 14:00 Karlstads BK 2 - IFK Ås Våxnäs IP
2017-05-21 14:00 IFK Skoghall vit - Västanviks AIF svart Mörmons IP
2017-05-21 17:00 IK Arvika Fotboll röd - FBK Karlstad 3 Lingonvallen
Omgång 5
2017-05-24 18:00 Grums IK FK - Karlstads BK 2 Grönberg
2017-05-25 12:30 SK Sifhälla/Säffle FF grön - Kils AIK Sporthälla IP
2017-05-25 18:30 IFK Ås - IK Arvika Fotboll röd Åsvallen
2017-05-25 19:00 FBK Karlstad 3 - IFK Skoghall vit Örsholmens IP
Omgång 6
2017-06-03 12:00 Västanviks AIF svart - FBK Karlstad 3 Granevik
2017-06-04 11:00 Karlstads BK 2 - SK Sifhälla/Säffle FF grön Våxnäs IP
2017-06-04 14:00 IFK Skoghall vit - IFK Ås Mörmons IP
2017-06-04 17:00 IK Arvika Fotboll röd - Grums IK FK Lingonvallen
Omgång 7
2017-06-06 18:30 IFK Ås - Västanviks AIF svart Åsvallen
2017-06-10 10:00 Kils AIK - Karlstads BK 2 Sannerudsvallen
2017-06-11 16:30 SK Sifhälla/Säffle FF grön - IK Arvika Fotboll röd Höglunda
2017-06-14 18:30 Grums IK FK - IFK Skoghall vit Grönberg
Omgång 8
2017-06-10 13:00 FBK Karlstad 3 - IFK Ås Örsholmens IP
2017-06-13 19:00 IK Arvika Fotboll röd - Kils AIK Lingonvallen
2017-06-17 16:00 Västanviks AIF svart - Grums IK FK Granevik
2017-06-18 14:30 IFK Skoghall vit - SK Sifhälla/Säffle FF grön Mörmons IP
Omgång 9
2017-06-25 12:00 SK Sifhälla/Säffle FF grön - Västanviks AIF svart Höglunda
2017-06-25 12:00 Kils AIK - IFK Skoghall vit Sannerudsvallen
2017-06-25 18:00 Karlstads BK 2 - IK Arvika Fotboll röd Karlstad Airdome
2017-06-28 18:30 Grums IK FK - FBK Karlstad 3 Grönberg
Omgång 10
2017-06-28 18:30 Kils AIK - Västanviks AIF svart Sannerudsvallen
2017-06-28 18:30 Karlstads BK 2 - IFK Skoghall vit Våxnäs IP
2017-06-29 18:30 SK Sifhälla/Säffle FF grön - FBK Karlstad 3 Höglunda
2017-07-02 17:00 Grums IK FK - IFK Ås Grönberg
Omgång 11
2017-08-03 18:30 IFK Ås - SK Sifhälla/Säffle FF grön Åsvallen
2017-08-08 18:30 Västanviks AIF svart - Karlstads BK 2 Granevik
2017-08-08 19:00 FBK Karlstad 3 - Kils AIK Örsholmens IP
2017-08-09 19:00 IFK Skoghall vit - IK Arvika Fotboll röd Mörmons IP
Omgång 12
2017-08-11 18:30 SK Sifhälla/Säffle FF grön - Grums IK FK Höglunda
2017-08-12 11:00 Karlstads BK 2 - FBK Karlstad 3 Våxnäs IP
2017-08-12 16:00 Kils AIK - IFK Ås Sannerudsvallen
2017-08-13 17:00 IK Arvika Fotboll röd - Västanviks AIF svart Lingonvallen
Omgång 13
2017-08-16 18:30 Grums IK FK - Kils AIK Grönberg
2017-08-17 18:30 IFK Ås - Karlstads BK 2 Åsvallen
2017-08-19 12:00 Västanviks AIF svart - IFK Skoghall vit Granevik
2017-08-20 15:00 FBK Karlstad 3 - IK Arvika Fotboll röd Örsholmens IP
Omgång 14
2017-08-25 18:30 IFK Skoghall vit - FBK Karlstad 3 Mörmons IP
2017-08-27 10:00 Kils AIK - SK Sifhälla/Säffle FF grön Sannerudsvallen
2017-08-27 13:00 Karlstads BK 2 - Grums IK FK Våxnäs IP
2017-08-27 17:00 IK Arvika Fotboll röd - IFK Ås Lingonvallen
Omgång 15
2017-08-31 18:30 IFK Ås - IFK Skoghall vit Åsvallen
2017-09-01 17:30 SK Sifhälla/Säffle FF grön - Karlstads BK 2 Höglunda
2017-09-03 16:00 FBK Karlstad 3 - Västanviks AIF svart Örsholmens IP
2017-09-06 18:30 Grums IK FK - IK Arvika Fotboll röd Grönberg
Omgång 16
2017-09-09 12:00 Västanviks AIF svart - IFK Ås Granevik
2017-09-10 11:30 IFK Skoghall vit - Grums IK FK Mörmons IP
2017-09-10 16:00 Karlstads BK 2 - Kils AIK Våxnäs IP
2017-09-10 17:00 IK Arvika Fotboll röd - SK Sifhälla/Säffle FF grön Lingonvallen
Omgång 17
2017-09-16 10:00 Kils AIK - IK Arvika Fotboll röd Sannerudsvallen
2017-09-17 14:00 IFK Ås - FBK Karlstad 3 Åsvallen
2017-09-17 16:30 SK Sifhälla/Säffle FF grön - IFK Skoghall vit Sporthälla IP
2017-09-17 17:00 Grums IK FK - Västanviks AIF svart Grönberg
Omgång 18
2017-09-16 12:00 Västanviks AIF svart - SK Sifhälla/Säffle FF grön Granevik
2017-09-23 12:00 IFK Skoghall vit - Kils AIK Mörmons IP
2017-09-24 11:00 FBK Karlstad 3 - Grums IK FK Örsholmens IP
2017-09-24 17:00 IK Arvika Fotboll röd - Karlstads BK 2 Lingonvallen