Matchändringar - Värmlands Fotbollförbund

Visa ändringar för tävling
Matchändringar
Datum Match Ändrades
P16 Nationell Grupp 3
2019-08-07 19:00 BK Häcken - FBK Karlstad 2019-05-21 15:31
Div 5 östra herrar
2019-06-11 19:00 IFK Munkfors - Filipstads FF 2019-05-22 10:59
2019-06-15 15:00 IFK Skoghall - Lesjöfors IF 2019-05-23 14:21
Div 5 västra herrar
2019-06-01 14:00 Värmskogs SK - Fiskeviks IF 2019-05-21 14:40
2019-07-03 19:15 IFK Velen - Värmskogs SK 2019-05-23 09:56
2019-08-01 19:00 SK Sifhälla 2 - Årjängs IF 2019-05-24 14:20
Div 6 södra herrar
2019-06-09 17:30 Forshaga IF 2 - Östra Deje IK 2019-05-21 13:18
Div 6 norra herrar
2019-06-02 16:00 Sörby IK - Gunnarskog/Bortan 2019-05-23 09:54
Div 7 östra herrar
2019-05-26 16:00 KB Karlskoga FF 2 - Bråtens IK 2 2019-05-23 11:37
Div 7 norra herrar
2019-06-07 19:30 Torsby IF U - Nykroppa AIK 2019-05-24 14:37
Div 7 västra herrar
2019-06-01 17:00 Koppom/Köla - Hillringsbergs IF 2019-05-23 10:43
Div 7 södra herrar
2019-06-03 19:00 Carlstad FC - FBK Karlstad 4 2019-05-20 11:17
7 mot 7 herrar östra
2019-06-16 00:00 IF Draken - Edsvalla IF 2019-05-21 15:03
2019-06-16 00:00 Skattkärrs IF - Fotbollsnätet 2019-05-21 15:03
2019-06-16 00:00 IFK Kristinehamn vit - Nykroppa AIK 2019-05-21 15:02
2019-06-16 00:00 Skattkärrs IF - IF Draken 2019-05-21 15:02
2019-06-16 00:00 Nykroppa AIK - Edsvalla IF 2019-05-21 15:02
2019-06-16 00:00 Fotbollsnätet - IFK Kristinehamn vit 2019-05-21 15:03
2019-08-11 00:00 Nykroppa AIK - Skattkärrs IF 2019-05-21 15:03
2019-08-11 00:00 IFK Kristinehamn vit - IF Draken 2019-05-21 15:04
2019-08-11 00:00 Edsvalla IF - Skattkärrs IF 2019-05-21 15:04
2019-08-11 00:00 Fotbollsnätet - IF Draken 2019-05-21 15:04
2019-08-11 00:00 Nykroppa AIK - Fotbollsnätet 2019-05-21 15:04
2019-08-11 00:00 Edsvalla IF - IFK Kristinehamn vit 2019-05-21 15:04
2019-08-25 00:00 Fotbollsnätet - Edsvalla IF 2019-05-21 15:04
2019-08-25 00:00 Skattkärrs IF - IFK Kristinehamn vit 2019-05-21 15:04
2019-08-25 00:00 IF Draken - Nykroppa AIK 2019-05-21 15:04
2019-08-25 00:00 Edsvalla IF - Nykroppa AIK 2019-05-21 15:04
2019-08-25 00:00 IF Draken - Skattkärrs IF 2019-05-21 15:05
2019-08-25 00:00 IFK Kristinehamn vit - Fotbollsnätet 2019-05-21 15:05
2019-09-14 00:00 IF Draken - Fotbollsnätet 2019-05-21 15:05
2019-09-14 00:00 Fotbollsnätet - Skattkärrs IF 2019-05-21 15:05
2019-09-14 00:00 Nykroppa AIK - IFK Kristinehamn vit 2019-05-21 15:05
2019-09-14 00:00 IFK Kristinehamn vit - Edsvalla IF 2019-05-21 15:05
2019-09-14 00:00 Edsvalla IF - IF Draken 2019-05-21 15:05
2019-09-14 00:00 Skattkärrs IF - Nykroppa AIK 2019-05-21 15:05
Div 2 Västra Svealand damer
2019-09-13 19:00 Leksands IF FK - Smedjebackens FK 2019-05-22 11:04
Div 3 Värmland damer
2019-05-26 19:00 Torsby IF 2 - Bråtens IK 2019-05-22 10:21
2019-06-12 19:00 Råtorps IK - Norrstrands IF 2019-05-20 09:11
Div 4 östra damer
2019-05-27 19:00 Råda IK - Norrstrands IF U 2019-05-21 16:22
2019-06-14 19:00 Råda IK - IF Nyedshov 2019-05-22 12:30
Div 4 västra damer
2019-06-13 18:30 Kronans FK - IK Arvika Fotboll U 2019-05-20 11:05
P 17-18 grundserie
2019-06-06 12:00 IK Arvika Fotboll - IF Viken 2019-05-22 12:03
P 16 Värmland
2019-06-02 15:00 Hertzöga BK - IFK Kristinehamn 2019-05-22 11:14
2019-06-06 15:30 Hertzöga BK - Årjängs IF 2019-05-22 11:15
2019-06-09 14:30 IFK Kristinehamn - SK Sifhälla/Säffle FF 2019-05-20 09:47
2019-06-23 16:00 Karlskoga SK/KB Karlskoga - IK Vikings FK 2019-05-24 07:54
P 15 grundserie
2019-08-15 KB Karlskoga - Ämterviks FF/IFK Sunne 2019-05-24 15:17
P 14 div 2 östra
2019-06-08 15:00 Forshaga/Ulvsby - IFK Ölme 2019-05-23 09:09
P 14 div 2 västra
2019-06-06 16:00 Töcksfors IF - IFK Sunne Fotboll 2019-05-21 12:47
2019-08-25 12:00 IF Brunskog United - Svanskogs IF 2019-05-22 11:56
2019-09-08 16:00 IF Brunskog United - Eda United 2019-05-22 11:55
P 13 grön
2019-05-26 17:00 Hertzöga BK grön - IK Arvika Fotboll 1 2019-05-20 17:28
2019-06-11 17:00 Hammarö FK syd - IFK Skoghall 1 2019-05-21 10:34
P 13 röd
2019-05-29 18:30 IK Arvika Fotboll 2 - Nor/Edsvalla 2019-05-23 19:00
2019-08-17 13:00 Nor/Edsvalla - IFK Skoghall 2 2019-05-23 23:55
2019-08-31 17:00 Nor/Edsvalla - IK Arvika Fotboll 2 2019-05-23 23:56
P 13 svart
2019-06-02 12:00 Torsby IF/Västanvik - Kils AIK FK 2019-05-20 17:07
2019-06-15 16:00 Råda IK svart - Torsby IF/Västanvik 2019-05-20 10:17
2019-09-20 19:00 Torsby IF/Västanvik - Råda IK svart 2019-05-20 17:16
P 12 blå
2019-06-04 18:30 Västanviks AIF/Torsby IF - Lysviks IF 2019-05-26 15:44
P 12 röd
2019-06-17 18:30 SK Sifhälla/Säffle FF röd - IF Örnen 2019-05-20 19:49
P 12 grön
2019-06-02 18:00 Nor/Edsvalla - Hammarö FK nord 2019-05-23 23:38
2019-09-07 13:00 Nor/Edsvalla - Karlstads BK blå 2019-05-23 23:56
F 16-18 Värmland
2019-06-06 18:00 Mallbackens IF Sunne - QBIK 2019-05-21 18:58
2019-06-09 13:00 Råtorps IK - Norrstrands IF 2019-05-23 17:38
2019-08-15 18:30 IFK Kristinehamn - Råtorps IK 2019-05-21 20:38
2019-08-17 16:00 Klässbols SK - IFK Kristinehamn 2019-05-21 17:55
F 15 Värmland grundserie
2019-06-04 19:00 Västanviks AIF/Torsby IF - Bråtens IK 2019-05-19 21:09
F 14 div 1
2019-06-02 11:00 Årjängs IF - IFK Skoghall DF vit 2019-05-25 16:20
2019-06-18 19:30 Råtorps IK - IFK Skoghall DF vit 2019-05-25 21:52
2019-08-09 11:00 IFK Skoghall DF vit - Årjängs IF 2019-05-21 15:48
F 14 div 2
2019-06-13 19:00 Älgå SK - Klässbols SK 2019-05-23 18:54
2019-06-16 11:00 Filipstads FF - Älgå SK 2019-05-23 20:22
2019-08-10 13:00 Klässbols SK - Degerfors IF Ungdom 2019-05-21 17:50
2019-08-14 19:00 Klässbols SK - Östra Deje IK 2019-05-23 18:17
F 13 blå
2019-06-04 19:00 QBIK - IFK Kristinehamn 2019-05-21 22:18
2019-06-10 18:30 Bråtens IK - QBIK 2019-05-20 21:04
2019-06-19 18:30 Rävåsens IK Karlskoga - Skattkärrs IF 2019-05-22 13:33
F 13 grön
2019-06-06 09:00 Hertzöga BK - Mallbackens IF 2019-05-20 08:35
F 12 grön
2019-05-30 12:00 Bråtens IK - IFK Skoghall DF vit 2019-05-20 21:55
2019-06-16 12:00 Bråtens IK - IFK Kristinehamn 2019-05-20 21:56
F 12 gul
2019-08-23 19:00 Hertzöga BK grön - Eda United 2019-05-21 09:04
P 11 grön
2019-06-16 11:00 Degerfors IF Ungdom vit - Åtorps IF 2019-05-21 18:35
P 11 brun
2019-06-27 18:45 Hammarö FK röd - IFK Skoghall grön 2019-05-23 21:01
P 11 gul
2019-06-01 11:00 Åmotfors IF - IFK Sunne Fotboll 2019-05-20 09:22
2019-06-11 18:00 Gunnarskog IK - Åmotfors IF 2019-05-21 11:57
P 10 lila
2019-06-24 18:00 IF Nyedshov - Hertzöga BK vit 2019-05-25 22:31
P 10 svart
2019-05-28 18:15 SK Sifhälla/Säffle FF röd - Hammarö FK nord 2019-05-23 17:13
2019-06-01 13:00 Hammarö FK nord - Kils AIK 2019-05-20 20:16
2019-06-12 18:30 Kils AIK - Hertzöga BK gul 2019-05-23 19:45
2019-06-18 19:00 FBK Karlstad 4 - Norrstrands IF vit 2019-05-22 08:55
P 10 grön
2019-05-28 18:30 IFK Munkfors - Torsby IF 2019-05-22 10:15
P 10 gul
2019-05-25 16:00 Åmotfors IF - Jössefors IK 2019-05-20 09:21
F 10 grön
2019-05-30 11:00 IFK Skoghall DF vit - Rävåsens IK Karlskoga 2019-05-23 15:36
F 10 svart
2019-05-30 18:30 Säffle FF/SK Sifhälla - IF Kil 2019-05-24 11:29
2019-06-08 11:00 IF Kil - Eda United 2019-05-26 19:42
2019-06-20 18:30 Årjängs IF - IF Kil 2019-05-20 08:59
2019-09-08 15:00 Eda United - IF Kil 2019-05-24 10:03
P 9 blå
2019-05-26 14:00 Kils AIK röd - Hertzöga BK grön 2019-05-21 09:13
P 9 lila
2019-06-08 10:00 Hammarö FK syd - Sommarro IF röd 2019-05-23 14:43
2019-06-08 10:00 Hammarö FK väst - Sommarro IF vit 2019-05-23 14:43
2019-06-08 10:00 IFK Skoghall grön - Norrstrands IF vit 2019-05-23 14:43
2019-06-08 11:00 IFK Skoghall blå - Sommarro IF svart 2019-05-23 14:43
2019-06-08 11:00 Karlstads BK röd - Norrstrands IF svart 2019-05-23 14:44
2019-06-08 11:00 FBK Karlstad 4 - Karlstads BK vit 2019-05-23 14:44
2019-06-08 12:00 Norrstrands IF vit - Karlstads BK vit 2019-05-23 14:44
2019-06-08 12:00 Sommarro IF röd - Norrstrands IF röd 2019-05-23 14:42
2019-06-08 12:00 Sommarro IF vit - IFK Skoghall grön 2019-05-23 14:44
2019-06-08 13:00 Sommarro IF svart - Hammarö FK syd 2019-05-23 14:45
2019-06-08 13:00 Karlstads BK röd - FBK Karlstad 4 2019-05-23 14:45
2019-06-08 13:00 Norrstrands IF svart - IFK Skoghall blå 2019-05-23 14:45
2019-06-08 14:00 Norrstrands IF röd - Hammarö FK väst 2019-05-23 14:43
P 8 brun
2019-08-25 00:00 Torsby IF/Västanvik - Forshaga IF syd 2019-05-21 09:31
P 8 röd
2019-05-26 10:00 IK Arvika Fotboll röd - Töcksfors IF röd 2019-05-21 09:16
2019-05-26 10:30 IK Arvika Fotboll blå - Årjängs IF 2019-05-21 09:16
2019-05-26 11:00 Töcksfors IF vit - IF Örnen 2019-05-21 09:16
2019-05-26 11:30 Hillringsbergs IF - IK Arvika Fotboll röd 2019-05-21 09:17
2019-05-26 12:00 Töcksfors IF röd - Jössefors IK 2019-05-21 09:17
2019-05-26 12:30 IF Örnen - IK Arvika Fotboll blå 2019-05-21 09:17
2019-05-26 13:00 Årjängs IF - Hillringsbergs IF 2019-05-21 09:18
2019-05-26 13:30 Jössefors IK - Töcksfors IF vit 2019-05-21 09:18
2019-08-11 10:00 Töcksfors IF röd - IF Örnen 2019-05-23 11:18
2019-08-11 10:00 IK Arvika Fotboll röd - Jössefors IK 2019-05-23 11:18
2019-08-11 11:00 Hillringsbergs IF - Årjängs IF 2019-05-23 11:18
2019-08-11 11:00 Töcksfors IF vit - IK Arvika Fotboll blå 2019-05-23 11:18
2019-08-11 12:00 Jössefors IK - Töcksfors IF röd 2019-05-23 11:19
2019-08-11 12:00 IK Arvika Fotboll blå - Årjängs IF 2019-05-23 11:19
2019-08-11 13:00 Töcksfors IF vit - IK Arvika Fotboll röd 2019-05-23 11:19
2019-08-11 13:00 IF Örnen - Hillringsbergs IF 2019-05-23 11:19
F 9 gul
2019-05-26 10:00 Torsby IF/Västanvik - Hertzöga BK grön 2019-05-21 15:09
2019-05-26 10:00 IK Viking blå - Hertzöga BK gul 2019-05-21 15:08
2019-05-26 11:00 Rinns AIK - IK Viking blå 2019-05-21 15:08
2019-05-26 12:00 Hertzöga BK grön - Rinns AIK 2019-05-21 15:12
2019-05-26 12:00 Hertzöga BK gul - Östra Deje IK grön 2019-05-21 15:11
2019-05-26 13:00 Östra Deje IK vit - Torsby IF/Västanvik 2019-05-21 15:11
DM herrar seniorer
2019-06-25 19:00 IK Arvika Fotboll - FBK Karlstad 2019-05-24 12:00
Lilla VM pojkar
2019-06-06 10:00 Norrstrands IF - Carlstad United BK 2019-05-21 09:43
Lilla VM flickor
2019-05-28 19:00 IK Arvika Fotboll - QBIK 2019-05-26 13:18
DM P 15
2019-05-29 19:00 Norrstrands IF - Säffle FF/SK Sifhälla 2019-05-21 12:06
DM P 14
2019-05-28 18:00 Bråtens IK - IFK Skoghall 2019-05-22 00:42
2019-05-29 18:00 FBK Karlstad - Hertzöga BK 2019-05-24 14:21
DM F 14
2019-05-28 19:00 Norrstrands IF - Årjängs IF 2019-05-24 09:39
2019-05-31 18:00 Rävåsens IK Karlskoga - Bråtens IK 2019-05-25 14:25
2019-05-31 19:00 Hertzöga BK - IK Arvika Fotboll 2019-05-20 10:19
DM P 13
2019-05-27 19:00 Bråtens IK - Forshaga IF 2019-05-20 09:29
2019-06-01 12:00 Torsby IF/Västanvik - Säffle FF/SK Sifhälla 2019-05-20 17:18
2019-06-04 18:30 Degerfors IF Ungdom - Karlstads BK 2019-05-26 19:38
DM F 13
2019-05-28 18:00 Hertzöga BK - QBIK 2019-05-20 08:45