Spelprogram - P 12 gul

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Degerfors IF Ungdom vit Magnus Johansson 0739208532 Röd/Vit/Vit
FBK Karlstad 2 Petra Fridh röd/vit/svarta
FBK Karlstad 4 Petra Fridh röd/vit/svarta
Hammarö FK öst Johan Holmgård 054158524 0766396632 Röd-vit randigt/vita/röda
IFK Kristinehamn blå Stefan Winqvist 0706002102 blå/vit/blå/blå
IFK Skoghall vit Mikael Jörnelid blå/blå/blå
Karlskoga SK vit Andreas Svahn Vit/vit/vit
KB Karlskoga FF gul Jens Granquist blå/blå/blå
Norrstrands IF vit Carl-Henrik Agneblad 0735157880 Röd/vita/Röda
Skattkärrs IF röd Fredrik Röstlund 0706900597 röd/röd/röda
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-04 11:00 Skattkärrs IF röd - FBK Karlstad 2 Caland Arena
2019-05-04 11:00 Degerfors IF Ungdom vit - KB Karlskoga FF gul Stora Valla
2019-05-05 11:30 FBK Karlstad 4 - Norrstrands IF vit Örsholmens IP
2019-05-09 18:30 Karlskoga SK vit - IFK Kristinehamn blå Stråvallen
2019-05-09 19:00 IFK Skoghall vit - Hammarö FK öst Mörmons IP
2019-05-10 18:30 IFK Kristinehamn blå - Degerfors IF Ungdom vit Sannaheden
2019-05-11 10:00 Hammarö FK öst - Skattkärrs IF röd Mörmons IP
2019-05-11 10:00 Norrstrands IF vit - IFK Skoghall vit ICA Maxi Välsviken Arena
2019-05-12 14:00 KB Karlskoga FF gul - FBK Karlstad 4 Kanalplan
2019-05-12 16:30 Karlskoga SK vit - FBK Karlstad 2 Baggängens IP
2019-05-16 18:30 Karlskoga SK vit - Hammarö FK öst Baggängens IP
2019-05-17 18:30 IFK Kristinehamn blå - FBK Karlstad 2 Sannaheden
2019-05-17 19:00 Skattkärrs IF röd - Norrstrands IF vit Caland Arena
2019-05-19 13:00 IFK Skoghall vit - KB Karlskoga FF gul Mörmons IP
2019-05-19 18:30 FBK Karlstad 4 - Degerfors IF Ungdom vit Örsholmens IP
2019-05-21 19:00 FBK Karlstad 4 - IFK Skoghall vit Örsholmens IP
2019-05-24 18:30 KB Karlskoga FF gul - Skattkärrs IF röd Kanalplan
2019-05-24 18:30 Degerfors IF Ungdom vit - FBK Karlstad 2 Stora Valla
2019-05-26 13:00 Hammarö FK öst - IFK Kristinehamn blå Mörmons IP
2019-05-26 14:00 Norrstrands IF vit - Karlskoga SK vit ICA Maxi Välsviken Arena
2019-05-30 17:30 FBK Karlstad 2 - Hammarö FK öst Örsholmens IP
2019-05-30 18:30 Karlskoga SK vit - KB Karlskoga FF gul Stråvallen
2019-05-31 18:30 IFK Kristinehamn blå - Norrstrands IF vit Sannaheden
Juni
2019-06-02 13:00 IFK Skoghall vit - Degerfors IF Ungdom vit Mörmons IP
2019-06-02 17:00 Skattkärrs IF röd - FBK Karlstad 4 Caland Arena
2019-06-06 10:00 IFK Skoghall vit - Skattkärrs IF röd Mörmons IP
2019-06-06 15:00 Norrstrands IF vit - FBK Karlstad 2 ICA Maxi Välsviken Arena
2019-06-07 18:30 Degerfors IF Ungdom vit - Hammarö FK öst Stora Valla
2019-06-08 10:00 KB Karlskoga FF gul - IFK Kristinehamn blå Kanalplan
2019-06-08 13:00 FBK Karlstad 4 - Karlskoga SK vit Örsholmens IP
2019-06-12 18:30 Karlskoga SK vit - IFK Skoghall vit Stråvallen
2019-06-14 18:30 IFK Kristinehamn blå - FBK Karlstad 4 Sannaheden
2019-06-14 19:00 Skattkärrs IF röd - Degerfors IF Ungdom vit Caland Arena
2019-06-15 13:00 Hammarö FK öst - Norrstrands IF vit Mörmons IP
2019-06-16 13:00 FBK Karlstad 2 - KB Karlskoga FF gul Örsholmens IP
Augusti
2019-08-07 19:15 FBK Karlstad 4 - FBK Karlstad 2 Örsholmens IP
2019-08-11 16:00 IFK Skoghall vit - IFK Kristinehamn blå Mörmons IP
2019-08-11 16:00 Degerfors IF Ungdom vit - Norrstrands IF vit Stora Valla
2019-08-11 17:00 Skattkärrs IF röd - Karlskoga SK vit Caland Arena
2019-08-13 18:30 KB Karlskoga FF gul - Hammarö FK öst KEMAB Arena
2019-08-15 18:30 Karlskoga SK vit - Degerfors IF Ungdom vit Stråvallen
2019-08-16 18:30 IFK Kristinehamn blå - Skattkärrs IF röd Sannaheden
2019-08-17 10:00 Hammarö FK öst - FBK Karlstad 4 Mörmons IP
2019-08-17 13:00 Norrstrands IF vit - KB Karlskoga FF gul ICA Maxi Välsviken Arena
2019-08-18 14:00 FBK Karlstad 2 - IFK Skoghall vit Örsholmens IP
2019-08-20 18:30 Norrstrands IF vit - FBK Karlstad 4 ICA Maxi Välsviken Arena
2019-08-21 18:30 Hammarö FK öst - IFK Skoghall vit Mörmons IP
2019-08-23 18:00 KB Karlskoga FF gul - Degerfors IF Ungdom vit Kanalplan
2019-08-24 10:00 FBK Karlstad 2 - Skattkärrs IF röd Örsholmens IP
2019-08-24 17:00 IFK Kristinehamn blå - Karlskoga SK vit Sannaheden
2019-08-29 18:30 Karlskoga SK vit - FBK Karlstad 2 Stråvallen
September
2019-09-01 13:00 IFK Skoghall vit - Norrstrands IF vit Mörmons IP
2019-09-01 14:00 Degerfors IF Ungdom vit - IFK Kristinehamn blå Stora Valla
2019-09-01 17:00 Skattkärrs IF röd - Hammarö FK öst Caland Arena
2019-09-07 13:00 Hammarö FK öst - Karlskoga SK vit Mörmons IP
2019-09-07 16:00 Norrstrands IF vit - Skattkärrs IF röd ICA Maxi Välsviken Arena
2019-09-08 10:30 FBK Karlstad 2 - IFK Kristinehamn blå Örsholmens IP
2019-09-08 12:00 KB Karlskoga FF gul - IFK Skoghall vit Kanalplan
2019-09-08 15:00 Degerfors IF Ungdom vit - FBK Karlstad 4 Stora Valla
2019-09-10 18:00 FBK Karlstad 4 - KB Karlskoga FF gul Örsholmens IP
2019-09-12 18:30 Karlskoga SK vit - Norrstrands IF vit Stråvallen
2019-09-13 18:00 IFK Kristinehamn blå - Hammarö FK öst Sannaheden
2019-09-14 10:30 FBK Karlstad 2 - Degerfors IF Ungdom vit Örsholmens IP
2019-09-15 10:00 IFK Skoghall vit - FBK Karlstad 4 Mörmons IP
2019-09-15 13:00 Skattkärrs IF röd - KB Karlskoga FF gul Caland Arena
2019-09-21 16:00 KB Karlskoga FF gul - Karlskoga SK vit Nobelstadion
2019-09-22 10:00 Hammarö FK öst - FBK Karlstad 2 Mörmons IP
2019-09-22 14:30 FBK Karlstad 4 - Skattkärrs IF röd Örsholmens IP
2019-09-22 15:00 Degerfors IF Ungdom vit - IFK Skoghall vit Stora Valla
2019-09-22 16:00 Norrstrands IF vit - IFK Kristinehamn blå ICA Maxi Välsviken Arena