Spelprogram - F 12 gul

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Eda United Kristian Vernersson 0705672356 svart/svart/svart
Fagerås BK Malin Ekberg 0703145776 Gul/svart/Gul
Hertzöga BK grön Therese Holmertz Henningsson 0703547236 Gul/Grön/Gula
IFK Skoghall DF blå Emilia Hellberg 0738232228 vit/blå/blå
IK Arvika Fotboll Tommy Eriksson 0738020650 Röd/Blå/Blå
Mallbackens IF Sunne Mattias Westin 0702146105 grön/grön/gröna
QBIK vit Ulrik Lidström Blå/blå/blå
Råtorps IK Philip Lörner 0702085519 blå/blå/blå
Slottsbrons IF Ann-Charlotte Karlsson 0736329022 blå/blå/blå
Torsby IF/Västanvik blå Henrik Gustavsson 0705614555 blå/blå/blå
Torsby IF/Västanvik vit Henrik Gustavsson 0705614555 blå/blå/blå
Årjängs IF Joakim Lindeberg 0703771734 Gul/Svarta/Svarta
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-04 12:00 Torsby IF/Västanvik vit - QBIK vit Björnevi
2019-05-05 11:00 Mallbackens IF Sunne - Slottsbrons IF Fryxellska skolan
2019-05-05 11:00 Hertzöga BK grön - Årjängs IF Ilanda IP
2019-05-05 11:00 Eda United - Råtorps IK Hammarsvallen
2019-05-05 15:00 IK Arvika Fotboll - Fagerås BK IP Vik
2019-05-05 16:00 IFK Skoghall DF blå - Torsby IF/Västanvik blå Lunnevi IP
2019-05-10 18:30 Slottsbrons IF - Torsby IF/Västanvik vit Strandvallen, Slottsbron
2019-05-11 10:30 Torsby IF/Västanvik blå - IK Arvika Fotboll Björnevi
2019-05-11 12:00 QBIK vit - IFK Skoghall DF blå Västerstrands IP
2019-05-12 11:00 Årjängs IF - Eda United Tingevi
2019-05-12 16:00 Fagerås BK - Hertzöga BK grön Lundavallen
2019-05-12 17:00 Råtorps IK - Mallbackens IF Sunne Råtorpsvallen
2019-05-18 11:45 Torsby IF/Västanvik vit - Råtorps IK Björnevi
2019-05-18 15:00 Mallbackens IF Sunne - Eda United Fryxellska skolan
2019-05-19 11:00 Årjängs IF - Fagerås BK Tingevi
2019-05-19 13:00 IFK Skoghall DF blå - Slottsbrons IF Lunnevi IP
2019-05-19 15:00 IK Arvika Fotboll - QBIK vit IP Vik
2019-05-19 15:00 Hertzöga BK grön - Torsby IF/Västanvik blå Ilanda IP
2019-05-24 18:30 QBIK vit - Hertzöga BK grön Västerstrands IP
2019-05-24 18:30 Mallbackens IF Sunne - Torsby IF/Västanvik vit Fryxellska skolan
2019-05-25 12:00 Torsby IF/Västanvik blå - Årjängs IF Björnevi
2019-05-26 11:00 Eda United - Fagerås BK Hammarsvallen
2019-05-26 15:00 Slottsbrons IF - IK Arvika Fotboll Strandvallen, Slottsbron
2019-05-26 17:00 Råtorps IK - IFK Skoghall DF blå Råtorpsvallen
2019-05-30 11:00 Årjängs IF - QBIK vit Tingevi
2019-05-30 11:00 Hertzöga BK grön - Slottsbrons IF Ilanda IP
2019-05-30 13:00 IK Arvika Fotboll - Råtorps IK IP Vik
2019-05-31 18:30 Torsby IF/Västanvik vit - Eda United Björnevi
Juni
2019-06-02 16:00 Fagerås BK - Torsby IF/Västanvik blå Lundavallen
2019-06-02 16:00 IFK Skoghall DF blå - Mallbackens IF Sunne Lunnevi IP
2019-06-03 18:30 Eda United - Torsby IF/Västanvik blå Hammarsvallen
2019-06-06 11:00 Hertzöga BK grön - Mallbackens IF Sunne Ilanda IP
2019-06-08 12:00 QBIK vit - Fagerås BK Västerstrands IP
2019-06-08 12:00 Torsby IF/Västanvik vit - IFK Skoghall DF blå Björnevi
2019-06-09 11:00 Mallbackens IF Sunne - IK Arvika Fotboll Fryxellska skolan
2019-06-09 15:00 Slottsbrons IF - Årjängs IF Strandvallen, Slottsbron
2019-06-09 16:00 IFK Skoghall DF blå - Eda United Lunnevi IP
2019-06-09 17:00 Råtorps IK - Hertzöga BK grön Råtorpsvallen
2019-06-12 18:30 Årjängs IF - Råtorps IK Tingevi
2019-06-12 19:00 Fagerås BK - Slottsbrons IF Lundavallen
2019-06-12 19:00 Torsby IF/Västanvik blå - QBIK vit Björnevi
2019-06-12 19:00 IK Arvika Fotboll - Torsby IF/Västanvik vit IP Vik
Juli
2019-07-31 17:45 Torsby IF/Västanvik blå - Torsby IF/Västanvik vit Björnevi
Augusti
2019-08-11 15:00 Slottsbrons IF - Torsby IF/Västanvik blå Strandvallen, Slottsbron
2019-08-11 15:00 Mallbackens IF Sunne - Årjängs IF Fryxellska skolan
2019-08-11 16:00 IFK Skoghall DF blå - IK Arvika Fotboll Lunnevi IP
2019-08-11 17:00 Råtorps IK - Fagerås BK Råtorpsvallen
2019-08-14 19:00 Torsby IF/Västanvik vit - Hertzöga BK grön Björnevi
2019-08-15 18:30 Eda United - QBIK vit Hammarsvallen
2019-08-16 18:30 Torsby IF/Västanvik blå - Råtorps IK Björnevi
2019-08-16 19:00 QBIK vit - Slottsbrons IF Västerstrands IP
2019-08-17 12:00 Hertzöga BK grön - IFK Skoghall DF blå Ilanda IP
2019-08-18 15:00 Årjängs IF - Torsby IF/Västanvik vit Tingevi
2019-08-18 15:00 IK Arvika Fotboll - Eda United IP Vik
2019-08-21 18:30 Mallbackens IF Sunne - Torsby IF/Västanvik blå Fryxellska skolan
2019-08-23 19:00 Hertzöga BK grön - Eda United Ilanda IP
2019-08-24 17:00 Fagerås BK - Årjängs IF Lundavallen
2019-08-25 13:00 Eda United - Slottsbrons IF Hammarsvallen
2019-08-25 16:00 IFK Skoghall DF blå - Årjängs IF Lunnevi IP
2019-08-25 17:00 Fagerås BK - Mallbackens IF Sunne Lundavallen
2019-08-25 17:00 Råtorps IK - QBIK vit Råtorpsvallen
2019-08-25 17:00 IK Arvika Fotboll - Hertzöga BK grön IP Vik
2019-08-27 18:30 Årjängs IF - IK Arvika Fotboll Tingevi
2019-08-29 18:00 Slottsbrons IF - Råtorps IK Strandvallen, Slottsbron
2019-08-31 12:00 Torsby IF/Västanvik vit - Fagerås BK Björnevi
2019-08-31 13:00 QBIK vit - Mallbackens IF Sunne Västerstrands IP
September
2019-09-01 17:00 Fagerås BK - IFK Skoghall DF blå Lundavallen
2019-09-07 11:00 Torsby IF/Västanvik blå - IFK Skoghall DF blå Björnevi
2019-09-07 11:00 Årjängs IF - Hertzöga BK grön Tingevi
2019-09-08 12:00 QBIK vit - Torsby IF/Västanvik vit Västerstrands IP
2019-09-08 15:00 Slottsbrons IF - Mallbackens IF Sunne Strandvallen, Slottsbron
2019-09-08 17:00 Fagerås BK - IK Arvika Fotboll Lundavallen
2019-09-08 17:00 Råtorps IK - Eda United Råtorpsvallen
2019-09-14 11:00 Hertzöga BK grön - Fagerås BK Ilanda IP
2019-09-14 12:30 Torsby IF/Västanvik vit - Slottsbrons IF Björnevi
2019-09-15 11:00 Eda United - Årjängs IF Hammarsvallen
2019-09-15 11:00 Mallbackens IF Sunne - Råtorps IK Strandvallen, Mallbacken
2019-09-15 13:00 IFK Skoghall DF blå - QBIK vit Lunnevi IP
2019-09-15 15:00 IK Arvika Fotboll - Torsby IF/Västanvik blå IP Vik
2019-09-17 18:30 Slottsbrons IF - IFK Skoghall DF blå Strandvallen, Slottsbron
2019-09-21 12:00 Torsby IF/Västanvik blå - Hertzöga BK grön Björnevi
2019-09-21 15:00 QBIK vit - IK Arvika Fotboll Västerstrands IP
2019-09-22 13:00 Eda United - Mallbackens IF Sunne Hammarsvallen
2019-09-22 17:00 Råtorps IK - Torsby IF/Västanvik vit Råtorpsvallen