Spelprogram - F 12 grön

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bråtens IK Christina Ingvarsson 0730604845 blå/blå/blå
Hertzöga BK gul Therese Holmertz Henningsson 0703547236 Gul/Grön/Gula
IFK Kristinehamn Maria Prytz 0704327647 blå/vit/blå/blå
IFK Skoghall DF röd Emilia Hellberg 0738232228 vit/blå/blå
IFK Skoghall DF vit Emilia Hellberg 0738232228 vit/blå/blå
Norrstrands IF Marie Lindmark 0722009319 Röd/vita/Röda
QBIK blå Ulrik Lidström Blå/blå/blå
Rävåsens IK Karlskoga Jenni Laukkanen 0737426804 röd/röd/röda
Sommarro IF Martin Widell Vit/Röda/Vita
Östra Deje IK Erik Norlander 0705720093 Grön/svarta/Gröna
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-03 19:00 IFK Skoghall DF röd - Norrstrands IF Lunnevi IP
2019-05-05 11:00 Östra Deje IK - Bråtens IK Tallmovallen
2019-05-05 12:00 QBIK blå - IFK Skoghall DF vit Västerstrands IP
2019-05-05 15:00 Rävåsens IK Karlskoga - IFK Kristinehamn Kilsta IP
2019-05-10 19:00 Bråtens IK - Sommarro IF Bråtenvallen
2019-05-10 19:00 IFK Skoghall DF vit - Östra Deje IK Lunnevi IP
2019-05-11 10:30 Hertzöga BK gul - Rävåsens IK Karlskoga Ilanda IP
2019-05-12 16:00 IFK Kristinehamn - IFK Skoghall DF röd Sannaheden
2019-05-14 18:00 Sommarro IF - Hertzöga BK gul Mariebergs IP
2019-05-14 18:30 Norrstrands IF - QBIK blå ICA Maxi Välsviken Arena
2019-05-17 19:00 IFK Skoghall DF röd - Hertzöga BK gul Lunnevi IP
2019-05-18 11:00 Sommarro IF - IFK Skoghall DF vit Mariebergs IP
2019-05-18 15:00 QBIK blå - IFK Kristinehamn Västerstrands IP
2019-05-19 17:00 Östra Deje IK - Norrstrands IF Tallmovallen
2019-05-20 17:30 Rävåsens IK Karlskoga - Bråtens IK Kilsta IP
2019-05-26 00:00 IFK Skoghall DF vit - Bråtens IK Lunnevi IP
2019-05-26 13:00 Rävåsens IK Karlskoga - IFK Skoghall DF röd Kilsta IP
2019-05-26 15:00 Hertzöga BK gul - QBIK blå Ilanda IP
2019-05-26 16:00 Norrstrands IF - Sommarro IF ICA Maxi Välsviken Arena
2019-05-26 16:00 IFK Kristinehamn - Östra Deje IK Sannaheden
2019-05-29 18:00 Östra Deje IK - Hertzöga BK gul Tallmovallen
2019-05-30 12:00 Bråtens IK - IFK Skoghall DF vit Bråtenvallen
2019-05-30 13:00 QBIK blå - Rävåsens IK Karlskoga Västerstrands IP
Juni
2019-06-02 00:00 IFK Skoghall DF röd - Norrstrands IF Lunnevi IP
2019-06-02 16:00 Sommarro IF - IFK Kristinehamn Mariebergs IP
2019-06-06 12:00 Norrstrands IF - Bråtens IK ICA Maxi Välsviken Arena
2019-06-06 13:00 IFK Skoghall DF röd - QBIK blå Lunnevi IP
2019-06-08 11:00 Hertzöga BK gul - Sommarro IF Ilanda IP
2019-06-09 15:00 Rävåsens IK Karlskoga - Östra Deje IK Kilsta IP
2019-06-09 16:00 (Inst.) IFK Kristinehamn - IFK Skoghall DF vit Sannaheden
2019-06-10 17:45 Östra Deje IK - IFK Skoghall DF röd Tallmovallen
2019-06-14 19:00 IFK Skoghall DF vit - Norrstrands IF Lunnevi IP
2019-06-16 11:00 Sommarro IF - Rävåsens IK Karlskoga Mariebergs IP
2019-06-16 12:00 Bråtens IK - IFK Kristinehamn Bråtenvallen
2019-06-19 18:30 IFK Kristinehamn - IFK Skoghall DF vit Sannaheden
2019-06-19 19:00 QBIK blå - Östra Deje IK Västerstrands IP
2019-06-19 19:00 Rävåsens IK Karlskoga - Norrstrands IF Kilsta IP
2019-06-20 19:00 QBIK blå - Hertzöga BK gul Västerstrands IP
2019-06-23 16:00 IFK Skoghall DF röd - Sommarro IF Lunnevi IP
2019-06-23 18:00 Hertzöga BK gul - Bråtens IK Ilanda IP
Augusti
2019-08-11 11:00 Sommarro IF - QBIK blå Mariebergs IP
2019-08-11 14:00 Norrstrands IF - IFK Kristinehamn ICA Maxi Välsviken Arena
2019-08-11 17:00 Östra Deje IK - IFK Skoghall DF röd Tallmovallen
2019-08-12 18:30 Bråtens IK - Rävåsens IK Karlskoga Bråtenvallen
2019-08-15 19:00 IFK Skoghall DF vit - Hertzöga BK gul Lunnevi IP
2019-08-16 18:00 Östra Deje IK - Sommarro IF Tallmovallen
2019-08-16 19:00 IFK Skoghall DF röd - Bråtens IK Lunnevi IP C-plan
2019-08-17 14:00 QBIK blå - IFK Kristinehamn Västerstrands IP
2019-08-18 11:00 Hertzöga BK gul - Norrstrands IF Ilanda IP
2019-08-18 14:00 Rävåsens IK Karlskoga - IFK Skoghall DF vit Kilsta IP
2019-08-22 18:30 IFK Skoghall DF vit - IFK Skoghall DF röd Lunnevi IP
2019-08-22 19:00 Norrstrands IF - Rävåsens IK Karlskoga ICA Maxi Välsviken Arena
2019-08-24 14:00 IFK Kristinehamn - Hertzöga BK gul Sannaheden
2019-08-25 14:00 Norrstrands IF - IFK Skoghall DF röd ICA Maxi Välsviken Arena
2019-08-25 16:00 Bråtens IK - QBIK blå Bråtenvallen
2019-08-25 16:00 Sommarro IF - Östra Deje IK Mariebergs IP
2019-08-30 18:15 IFK Skoghall DF vit - QBIK blå Lunnevi IP
2019-08-31 11:00 Hertzöga BK gul - Sommarro IF Ilanda IP
September
2019-09-01 16:00 IFK Kristinehamn - Rävåsens IK Karlskoga Sannaheden
2019-09-04 18:15 Bråtens IK - Östra Deje IK Bråtenvallen
2019-09-06 18:00 Östra Deje IK - IFK Skoghall DF vit Tallmovallen
2019-09-08 10:00 QBIK blå - Norrstrands IF Västerstrands IP
2019-09-08 11:00 Rävåsens IK Karlskoga - Hertzöga BK gul Kilsta IP
2019-09-08 13:00 IFK Skoghall DF röd - IFK Kristinehamn Lunnevi IP
2019-09-08 17:00 Sommarro IF - Bråtens IK Mariebergs IP
2019-09-12 18:15 IFK Skoghall DF vit - Sommarro IF Lunnevi IP
2019-09-14 10:00 Norrstrands IF - Östra Deje IK ICA Maxi Välsviken Arena
2019-09-14 11:00 Bråtens IK - Rävåsens IK Karlskoga Bråtenvallen
2019-09-15 11:00 Hertzöga BK gul - IFK Skoghall DF röd Ilanda IP
2019-09-15 16:00 IFK Kristinehamn - QBIK blå Sannaheden
2019-09-18 17:00 QBIK blå - Hertzöga BK gul Västerstrands IP
2019-09-21 11:00 Östra Deje IK - IFK Kristinehamn Tallmovallen
2019-09-22 00:00 Bråtens IK - IFK Skoghall DF vit Bråtenvallen
2019-09-22 11:00 Sommarro IF - Norrstrands IF Mariebergs IP
2019-09-22 13:00 IFK Skoghall DF röd - Rävåsens IK Karlskoga Lunnevi IP