Spelprogram - P 10 Kompisligan grön

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
FBK Karlstad 5 Martin Frykler 0703642093 röd/vit/svarta
Forshaga IF nord Jonas Spångberg 0706426712 svartvita/svart/svarta
Hertzöga BK grön Peter Johansson 0702044873 Gul/Grön/Gula
IFK Sunne blå Robin Eriksson 0735122796 vit, blå, vita
IFK Sunne vit Robin Eriksson 0735122796 vit/blå/vita
Kils AIK röd Fredrik Nilsson 055431466 0702378551 röd/röda/röda
Råda IK gul Jan Westerlund 0705387394 gul/svarta/gula
Västanviks AIF Jonas Beverin 0703220788 gul/svarta/gula
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2017-05-06 10:00 Hertzöga BK grön - Forshaga IF nord Ilanda IP, gräs
2017-05-06 10:15 IFK Sunne vit - Västanviks AIF Kolsnäs
2017-05-07 11:00 Råda IK gul - FBK Karlstad 5 Råda IP
2017-05-07 13:05 IFK Sunne blå - Kils AIK röd Fryxellska skolan
2017-05-13 11:00 Forshaga IF nord - IFK Sunne blå Ängevi IP
2017-05-13 13:15 FBK Karlstad 5 - IFK Sunne vit Örsholmens IP
2017-05-14 10:00 Kils AIK röd - Råda IK gul Sannerudsvallen
2017-05-14 12:00 Västanviks AIF - Hertzöga BK grön Granevik
2017-05-20 11:00 FBK Karlstad 5 - Kils AIK röd Örsholmens IP
2017-05-20 11:00 Råda IK gul - Forshaga IF nord Råda IP
2017-05-20 11:30 Hertzöga BK grön - IFK Sunne vit Ilanda IP, gräs
2017-05-21 13:00 IFK Sunne blå - Västanviks AIF
2017-05-23 19:00 Forshaga IF nord - FBK Karlstad 5 Ängevi IP
2017-05-24 19:00 IFK Sunne vit - Kils AIK röd Kolsnäs
2017-05-25 17:30 Hertzöga BK grön - IFK Sunne blå Ilanda IP, gräs
2017-05-28 12:00 Västanviks AIF - Råda IK gul Granevik
Juni
2017-06-11 IFK Sunne blå - IFK Sunne vit
2017-06-11 11:30 Kils AIK röd - Forshaga IF nord Sannerudsvallen
2017-06-11 14:00 FBK Karlstad 5 - Västanviks AIF Örsholmens IP
2017-06-11 15:00 Råda IK gul - Hertzöga BK grön Råda IP
2017-06-12 19:30 Hertzöga BK grön - FBK Karlstad 5 Ilanda IP, gräs
2017-06-13 19:00 IFK Sunne vit - Forshaga IF nord Kolsnäs
2017-06-17 12:00 Västanviks AIF - IFK Sunne vit Granevik
2017-06-18 12:00 Västanviks AIF - Kils AIK röd Granevik
2017-06-18 13:00 IFK Sunne blå - Råda IK gul
2017-06-19 19:00 FBK Karlstad 5 - IFK Sunne blå Örsholmens IP
2017-06-20 18:30 Råda IK gul - IFK Sunne vit Råda IP
2017-06-25 11:30 Kils AIK röd - Hertzöga BK grön Sannerudsvallen
2017-06-25 12:00 Forshaga IF nord - Västanviks AIF Ängevi IP
Augusti
2017-08-12 10:00 Kils AIK röd - IFK Sunne blå Sannerudsvallen
2017-08-13 11:00 Forshaga IF nord - Hertzöga BK grön Ängevi IP
2017-08-13 15:00 FBK Karlstad 5 - Råda IK gul Örsholmens IP
2017-08-15 19:00 IFK Sunne vit - FBK Karlstad 5 Kolsnäs
2017-08-19 11:00 Råda IK gul - Kils AIK röd Råda IP
2017-08-20 13:00 IFK Sunne blå - Forshaga IF nord
2017-08-20 15:00 Hertzöga BK grön - Västanviks AIF Ilanda IP, gräs
2017-08-22 19:00 IFK Sunne vit - Hertzöga BK grön Kolsnäs
2017-08-27 10:30 Forshaga IF nord - Råda IK gul Ängevi IP
2017-08-27 11:30 Kils AIK röd - FBK Karlstad 5 Sannerudsvallen
2017-08-27 12:00 Västanviks AIF - IFK Sunne blå Granevik
September
2017-09-01 19:00 FBK Karlstad 5 - Forshaga IF nord Örsholmens IP
2017-09-03 11:00 Råda IK gul - Västanviks AIF Råda IP
2017-09-03 11:30 Kils AIK röd - IFK Sunne vit Sannerudsvallen
2017-09-05 19:00 IFK Sunne blå - Hertzöga BK grön Kolsnäs
2017-09-05 19:00 IFK Sunne vit - IFK Sunne blå Kolsnäs
2017-09-10 11:00 Hertzöga BK grön - Råda IK gul Ilanda IP, gräs
2017-09-10 16:00 Västanviks AIF - FBK Karlstad 5 Granevik
2017-09-10 18:00 Forshaga IF nord - Kils AIK röd Ängevi IP
2017-09-16 13:00 Råda IK gul - IFK Sunne blå Råda IP
2017-09-16 14:00 FBK Karlstad 5 - Hertzöga BK grön Örsholmens IP
2017-09-17 11:30 Kils AIK röd - Västanviks AIF Sannerudsvallen
2017-09-17 17:00 Forshaga IF nord - IFK Sunne vit Ängevi IP
2017-09-19 18:00 IFK Sunne vit - Råda IK gul Kolsnäs
2017-09-24 12:00 Hertzöga BK grön - Kils AIK röd Ilanda IP, gräs
2017-09-24 13:00 IFK Sunne blå - FBK Karlstad 5 Kolsnäs
2017-09-24 15:00 Västanviks AIF - Forshaga IF nord Granevik