Spelprogram - P 12 blå

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Ekshärads BK Magnus Gerke 0705180055 blå, blå, blå
Forshaga IF nord Jonas Spångberg 0706426712 svart-vit/svarta/svarta
Hertzöga BK grön Peter Johansson 0702044873 Gul/Grön/Gula
IF Nyedshov Gunnar Tärnler 0706950348 gul/svarta/svarta
IFK Sunne Fotboll vit Robin Eriksson 0735122796 vit/blå/vita
Kils AIK Fredrik Nilsson 0702378551 röd/röda/röda
Lysviks IF Erik Emanuelsson 0734445154 gul/svart/gul
Råda IK gul Jan Westerlund 0705387394 gul/svart/gula
Råda IK svart Jan Westerlund 0705387394 gul/svart/gula
Västanviks AIF/Torsby IF Jonas Beverin 0703220788 svart/gul/svart/svarta
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-01 11:00 Råda IK svart - Forshaga IF nord Råda IP
2019-05-03 18:30 Kils AIK - Ekshärads BK Sannerudsvallen
2019-05-05 10:00 Lysviks IF - IFK Sunne Fotboll vit Myrborgen
2019-05-05 11:00 Västanviks AIF/Torsby IF - Hertzöga BK grön Granevik
2019-05-08 17:30 IF Nyedshov - Råda IK gul Molkoms IP
2019-05-10 19:00 Forshaga IF nord - Lysviks IF Ängevi IP
2019-05-11 11:00 Råda IK gul - Kils AIK Råda IP
2019-05-11 14:00 Ekshärads BK - Västanviks AIF/Torsby IF Aurénaborgen
2019-05-12 12:00 Hertzöga BK grön - Råda IK svart Ilanda IP
2019-05-12 14:00 IFK Sunne Fotboll vit - IF Nyedshov Kolsnäs
2019-05-17 18:30 Ekshärads BK - Råda IK gul Aurénaborgen
2019-05-18 10:30 IF Nyedshov - Forshaga IF nord Molkoms IP
2019-05-18 10:30 Kils AIK - IFK Sunne Fotboll vit Sannerudsvallen
2019-05-19 11:00 Råda IK svart - Västanviks AIF/Torsby IF Råda IP
2019-05-19 11:00 Lysviks IF - Hertzöga BK grön Myrborgen
2019-05-21 18:30 Råda IK svart - Lysviks IF Råda IP
2019-05-26 11:00 Forshaga IF nord - Kils AIK Ängevi IP
2019-05-26 11:00 Hertzöga BK grön - IF Nyedshov Ilanda IP
2019-05-26 11:00 Västanviks AIF/Torsby IF - Råda IK gul Granevik
2019-05-26 14:00 IFK Sunne Fotboll vit - Ekshärads BK Kolsnäs
Juni
2019-06-01 10:30 IF Nyedshov - Råda IK svart Molkoms IP
2019-06-01 11:00 Ekshärads BK - Forshaga IF nord Aurénaborgen
2019-06-01 15:00 Råda IK gul - IFK Sunne Fotboll vit Råda IP
2019-06-04 18:30 Västanviks AIF/Torsby IF - Lysviks IF Granevik
2019-06-06 12:30 Hertzöga BK grön - Ekshärads BK Ilanda IP
2019-06-07 19:00 Forshaga IF nord - Råda IK gul Ängevi IP
2019-06-08 11:00 Råda IK svart - Kils AIK Råda IP
2019-06-09 11:00 Lysviks IF - IF Nyedshov Myrborgen
2019-06-09 11:00 Västanviks AIF/Torsby IF - IFK Sunne Fotboll vit Granevik
2019-06-14 18:30 Ekshärads BK - Råda IK svart Aurénaborgen
2019-06-15 10:30 Kils AIK - Lysviks IF Sannerudsvallen
2019-06-15 11:00 Råda IK gul - Hertzöga BK grön Råda IP
2019-06-16 16:00 IFK Sunne Fotboll vit - Forshaga IF nord Kolsnäs
2019-06-17 18:30 IF Nyedshov - Västanviks AIF/Torsby IF Åsvalla
2019-06-23 11:00 Kils AIK - Hertzöga BK grön Sannerudsvallen
Juli
2019-07-30 18:30 Lysviks IF - Västanviks AIF/Torsby IF Myrborgen
Augusti
2019-08-11 Råda IK svart - Råda IK gul Råda IP
2019-08-13 19:00 Hertzöga BK grön - IFK Sunne Fotboll vit Ilanda IP
2019-08-14 18:30 IF Nyedshov - Kils AIK Molkoms IP
2019-08-14 18:30 Råda IK gul - Lysviks IF Råda IP
2019-08-17 10:30 Kils AIK - Västanviks AIF/Torsby IF Sannerudsvallen
2019-08-17 14:00 Ekshärads BK - IF Nyedshov Aurénaborgen
2019-08-18 11:00 Forshaga IF nord - Hertzöga BK grön Ängevi IP
2019-08-18 14:00 IFK Sunne Fotboll vit - Råda IK svart Kolsnäs
2019-08-21 18:45 Forshaga IF nord - Råda IK svart Ängevi IP
2019-08-22 18:30 IFK Sunne Fotboll vit - Lysviks IF Kolsnäs
2019-08-23 18:30 Ekshärads BK - Kils AIK Aurénaborgen
2019-08-24 11:00 Råda IK gul - IF Nyedshov Råda IP
2019-08-25 13:00 Hertzöga BK grön - Västanviks AIF/Torsby IF Ilanda IP
2019-08-31 10:30 Kils AIK - Råda IK gul Sannerudsvallen
2019-08-31 11:00 Västanviks AIF/Torsby IF - Forshaga IF nord Granevik
September
2019-09-01 10:30 IF Nyedshov - IFK Sunne Fotboll vit Molkoms IP
2019-09-01 11:00 Råda IK svart - Hertzöga BK grön Råda IP
2019-09-01 11:00 Lysviks IF - Forshaga IF nord Myrborgen
2019-09-01 11:00 Västanviks AIF/Torsby IF - Ekshärads BK Granevik
2019-09-06 19:00 IFK Sunne Fotboll vit - Kils AIK Kolsnäs
2019-09-07 10:30 Forshaga IF nord - IF Nyedshov Ängevi IP
2019-09-07 11:00 Råda IK gul - Ekshärads BK Råda IP
2019-09-08 11:00 Västanviks AIF/Torsby IF - Råda IK svart Granevik
2019-09-08 12:00 Hertzöga BK grön - Lysviks IF Ilanda IP
2019-09-12 18:00 Lysviks IF - Ekshärads BK Myrborgen
2019-09-14 11:00 Lysviks IF - Råda IK svart Myrborgen
2019-09-14 14:00 Ekshärads BK - IFK Sunne Fotboll vit Aurénaborgen
2019-09-14 15:00 Råda IK gul - Västanviks AIF/Torsby IF Råda IP
2019-09-15 10:30 Kils AIK - Forshaga IF nord Sannerudsvallen
2019-09-15 13:30 IF Nyedshov - Hertzöga BK grön Molkoms IP
2019-09-21 15:00 Råda IK svart - IF Nyedshov Råda IP
2019-09-22 13:30 Forshaga IF nord - Ekshärads BK Ängevi IP
2019-09-22 14:00 IFK Sunne Fotboll vit - Råda IK gul Kolsnäs
2019-09-28 11:00 Hertzöga BK grön - Kils AIK Ilanda IP