Spelprogram - P 12 Kompisligan 9-manna grön

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Ekshärads BK Anders Modén 0703187215 blå/blå/blå
FBK Karlstad 2 Leif Löfgren 0703262111 röd/vita/svarta
Forshaga IF Lars Paulsson 054571805 0733500747 svart vita/svart/svarta
Hertzöga BK gul Björn Norén 0701827837 Gul/Grön/Gula
IFK Sunne Fotboll röd Christer Axelsson 0722053536 vit/blå/vita
IK Vikings FK Håkan Lind 0702890516 vit, blå, blå
IS Emtarna Fredrik Chöler 0730361519 blå/vit/blå
Råtorps IK Daniel Fornell 0704256399 blå/blå/blå
Västanviks AIF gul Linda West 0730235767 svart/gul, svart, svarta
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2017-04-30 11:00 Hertzöga BK gul - Västanviks AIF gul Ilanda IP, gräs
Maj
2017-05-01 15:00 Råtorps IK - Ekshärads BK Råtorpsvallen
2017-05-06 12:00 Västanviks AIF gul - IK Vikings FK Granevik
2017-05-07 13:00 IFK Sunne Fotboll röd - Råtorps IK Kolsnäs
2017-05-07 14:00 Ekshärads BK - Hertzöga BK gul Aurénaborgen
2017-05-07 16:00 FBK Karlstad 2 - IS Emtarna Örsholmens IP
2017-05-11 19:00 IS Emtarna - Västanviks AIF gul Prästbols IP
2017-05-13 11:00 IK Vikings FK - FBK Karlstad 2 Hagforsvallen
2017-05-14 11:30 Forshaga IF - FBK Karlstad 2 Ängevi IP
2017-05-14 14:00 IK Vikings FK - Ekshärads BK Hagforsvallen
2017-05-14 17:00 Hertzöga BK gul - IFK Sunne Fotboll röd Ilanda IP, gräs
2017-05-16 19:00 IS Emtarna - Forshaga IF Prästbols IP
2017-05-19 18:30 Råtorps IK - Hertzöga BK gul Råtorpsvallen
2017-05-20 12:00 Västanviks AIF gul - Forshaga IF Granevik
2017-05-21 12:00 IFK Sunne Fotboll röd - IK Vikings FK Kolsnäs
2017-05-21 14:00 Ekshärads BK - IS Emtarna Aurénaborgen
2017-05-25 12:30 FBK Karlstad 2 - Västanviks AIF gul Örsholmens IP
2017-05-25 18:30 IS Emtarna - IFK Sunne Fotboll röd Prästbols IP
2017-05-27 15:00 IK Vikings FK - Råtorps IK Hagforsvallen
2017-05-28 15:30 Forshaga IF - Ekshärads BK Ängevi IP
Juni
2017-06-01 18:30 IFK Sunne Fotboll röd - Forshaga IF Kolsnäs
2017-06-02 19:00 Ekshärads BK - FBK Karlstad 2 Aurénaborgen
2017-06-04 12:00 Råtorps IK - IS Emtarna Råtorpsvallen
2017-06-06 16:00 Hertzöga BK gul - IK Vikings FK Ilanda IP, gräs
2017-06-07 18:00 Västanviks AIF gul - Ekshärads BK Granevik
2017-06-09 18:30 Råtorps IK - FBK Karlstad 2 Råtorpsvallen
2017-06-10 11:00 IS Emtarna - Hertzöga BK gul Prästbols IP
2017-06-10 16:00 FBK Karlstad 2 - IFK Sunne Fotboll röd Örsholmens IP
2017-06-11 14:30 Forshaga IF - Råtorps IK Ängevi IP
2017-06-17 12:00 IK Vikings FK - IS Emtarna Hagforsvallen
2017-06-17 12:00 Västanviks AIF gul - IFK Sunne Fotboll röd Granevik
2017-06-22 18:00 Hertzöga BK gul - Forshaga IF Ilanda IP, gräs
2017-06-25 12:00 Västanviks AIF gul - Råtorps IK Granevik
2017-06-25 15:00 Forshaga IF - IK Vikings FK Ängevi IP
2017-06-25 18:30 FBK Karlstad 2 - Hertzöga BK gul Örsholmens IP
2017-06-27 18:30 Västanviks AIF gul - Hertzöga BK gul Granevik
2017-06-28 19:00 FBK Karlstad 2 - IK Vikings FK Örsholmens IP
2017-06-29 19:00 Forshaga IF - IS Emtarna Ängevi IP
Juli
2017-07-30 15:00 Råtorps IK - Västanviks AIF gul Råtorpsvallen
Augusti
2017-08-01 19:30 Hertzöga BK gul - Ekshärads BK Ilanda IP, gräs
2017-08-02 18:30 IK Vikings FK - Västanviks AIF gul Hagforsvallen
2017-08-09 18:30 Västanviks AIF gul - IS Emtarna Granevik
2017-08-10 18:30 IFK Sunne Fotboll röd - Hertzöga BK gul Fryxellska skolan
2017-08-11 18:00 Ekshärads BK - IK Vikings FK Aurénaborgen
2017-08-15 18:00 Hertzöga BK gul - Råtorps IK Ilanda IP, gräs
2017-08-15 19:00 Ekshärads BK - IFK Sunne Fotboll röd Aurénaborgen
2017-08-16 19:00 IK Vikings FK - Forshaga IF Hagforsvallen
2017-08-17 19:00 IS Emtarna - FBK Karlstad 2 Prästbols IP
2017-08-19 12:30 Forshaga IF - Västanviks AIF gul Ängevi IP
2017-08-20 11:00 IS Emtarna - Ekshärads BK Prästbols IP
2017-08-20 12:00 IK Vikings FK - IFK Sunne Fotboll röd Hagforsvallen
2017-08-24 18:30 IFK Sunne Fotboll röd - IS Emtarna Kolsnäs
2017-08-24 19:00 Ekshärads BK - Råtorps IK Aurénaborgen
2017-08-25 17:30 FBK Karlstad 2 - Forshaga IF Örsholmens IP
2017-08-26 12:00 Västanviks AIF gul - FBK Karlstad 2 Granevik
2017-08-27 12:00 Råtorps IK - IK Vikings FK Råtorpsvallen
2017-08-27 14:00 Ekshärads BK - Forshaga IF Aurénaborgen
2017-08-30 19:00 FBK Karlstad 2 - Ekshärads BK Örsholmens IP
September
2017-09-03 10:00 Forshaga IF - IFK Sunne Fotboll röd Tallmovallen
2017-09-03 11:00 IS Emtarna - Råtorps IK Prästbols IP
2017-09-03 15:00 IK Vikings FK - Hertzöga BK gul Hagforsvallen
2017-09-09 13:00 Hertzöga BK gul - IS Emtarna Ilanda IP, gräs
2017-09-09 17:00 IFK Sunne Fotboll röd - FBK Karlstad 2 Kolsnäs
2017-09-10 12:00 Råtorps IK - Forshaga IF Råtorpsvallen
2017-09-12 18:00 Ekshärads BK - Västanviks AIF gul Aurénaborgen
2017-09-13 18:30 IFK Sunne Fotboll röd - Västanviks AIF gul Kolsnäs
2017-09-14 18:15 IS Emtarna - IK Vikings FK Prästbols IP
2017-09-16 12:00 FBK Karlstad 2 - Råtorps IK Örsholmens IP
2017-09-17 11:30 Råtorps IK - IFK Sunne Fotboll röd Råtorpsvallen
2017-09-17 15:00 Forshaga IF - Hertzöga BK gul Ängevi IP
2017-09-21 18:30 IFK Sunne Fotboll röd - Ekshärads BK Kolsnäs
2017-09-23 13:00 Hertzöga BK gul - FBK Karlstad 2 Ilanda IP, gräs