Spelprogram - Div 7 norra herrar

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bergsängs BK Anders Ottosson 056342239 0731000638 vit/vita/vita (hemma)
Forshaga IF 2 Roger Häggstad 0704478571 vit-svart/svarta/vita
IFK Sunne U Cesar Acuña 0738335413 vit/blå/vita
Kils AIK 3 Viktor Haglund 0730641901 röd/röda/röda
Lysviks IF Kristina Svensson 056514643 0706115693 gul/svarta/gula
Olsäters SK Stefan Ögren 055231107 0703622550 vit/gröna/gröna
Rännbergs IK Tommy Augustsson 056025020 0705731312 grön/gröna/gröna
Sunnemo IF Tobias Florell 0702890231 vit/blå/vita
Östra Deje IK Jan Ove Hallstensson 0735365460 grön/gröna/vita
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2017-04-28 19:00 180172004 Olsäters SK - Kils AIK 3 2 - 4 Olevi
Maj
2017-05-01 17:00 180172001 Rännbergs IK - Östra Deje IK 0 - 3 Åsbyvallen
2017-05-01 17:00 180172002 IFK Sunne U - Lysviks IF 3 - 1 Fryxellska skolan
2017-05-05 19:00 180172008 Lysviks IF - Forshaga IF 2 0 - 2 Myrborgen
2017-05-05 19:00 180172009 Östra Deje IK - IFK Sunne U 3 - 2 Tallmovallen
2017-05-06 14:00 180172007 Bergsängs BK - Olsäters SK 6 - 2 Parkvallen, Bergsäng
2017-05-10 19:00 180172010 Sunnemo IF - Rännbergs IK 6 - 2 Täppevi
2017-05-11 19:00 180172011 Kils AIK 3 - Bergsängs BK 3 - 0 Sannerudsvallen
2017-05-14 16:00 180172015 Olsäters SK - Lysviks IF 2 - 9 Olevi
2017-05-14 18:00 180172014 Forshaga IF 2 - Östra Deje IK 3 - 3 Ängevi IP
2017-05-15 19:00 180172013 IFK Sunne U - Sunnemo IF 2 - 2 Kolsvik
2017-05-16 19:00 180172003 Forshaga IF 2 - Bergsängs BK 3 - 3 Ängevi IP
2017-05-19 19:00 180172016 Kils AIK 3 - Lysviks IF 2 - 2 Sannerudsvallen
2017-05-19 19:00 180172017 Östra Deje IK - Olsäters SK 3 - 0 Tallmovallen
2017-05-19 19:00 180172019 Rännbergs IK - IFK Sunne U 0 - 4 Åsbyvallen
2017-05-21 17:00 180172018 Sunnemo IF - Forshaga IF 2 7 - 3 Täppevi
2017-05-25 19:00 180172021 Kils AIK 3 - Östra Deje IK 5 - 1 Sannerudsvallen
2017-05-25 19:00 180172022 Bergsängs BK - Lysviks IF 1 - 2 Parkvallen, Bergsäng
2017-05-28 16:00 180172025 Olsäters SK - Sunnemo IF 3 - 5 Olevi
2017-05-30 19:00 180172027 Sunnemo IF - Kils AIK 3 5 - 5 Täppevi
Juni
2017-06-02 19:00 180172026 Östra Deje IK - Bergsängs BK 1 - 1 Tallmovallen
2017-06-02 19:30 180172028 Rännbergs IK - Olsäters SK 6 - 3 Åsbyvallen
2017-06-05 19:00 180172029 IFK Sunne U - Forshaga IF 2 3 - 0 Kolsvik
2017-06-09 19:00 180172033 Lysviks IF - Östra Deje IK 3 - 1 Myrborgen
2017-06-10 16:00 180172035 Olsäters SK - IFK Sunne U 0 - 5 Olevi
2017-06-12 19:00 180172032 Bergsängs BK - Sunnemo IF 5 - 5 Parkvallen, Bergsäng
2017-06-13 19:00 180172031 Kils AIK 3 - Rännbergs IK 4 - 3 Sannerudsvallen
2017-06-14 19:00 180172052 IFK Sunne U - Östra Deje IK 4 - 2 Kolsvik
2017-06-16 19:00 180172037 Rännbergs IK - Bergsängs BK 4 - 4 Åsbyvallen
2017-06-16 19:00 180172039 Forshaga IF 2 - Olsäters SK 3 - 1 Ängevi IP
2017-06-17 14:00 180172036 Sunnemo IF - Lysviks IF 2 - 0 Täppevi
2017-06-19 19:00 180172038 IFK Sunne U - Kils AIK 3 4 - 1 Kolsvik
2017-06-21 19:00 180172042 Bergsängs BK - IFK Sunne U 2 - 8 Parkvallen, Bergsäng
2017-06-21 19:00 180172043 Lysviks IF - Rännbergs IK 6 - 1 Myrborgen
2017-06-21 19:00 180172044 Östra Deje IK - Sunnemo IF 4 - 1 Tallmovallen
2017-06-29 19:00 180172048 Lysviks IF - IFK Sunne U 0 - 1 Myrborgen
Juli
2017-07-05 19:00 180172047 Bergsängs BK - Forshaga IF 2 4 - 5 Parkvallen, Bergsäng
2017-07-29 14:00 180172049 Östra Deje IK - Rännbergs IK 7 - 2 Tallmovallen
Augusti
2017-08-04 19:00 180172051 Rännbergs IK - Sunnemo IF 2 - 2 Åsbyvallen
2017-08-05 16:00 180172053 Forshaga IF 2 - Lysviks IF 3 - 2 Ängevi IP
2017-08-06 19:00 180172054 Olsäters SK - Bergsängs BK 5 - 2 Olevi
2017-08-09 19:00 180172059 Sunnemo IF - IFK Sunne U 2 - 5 Täppevi
2017-08-12 14:00 180172056 Bergsängs BK - Kils AIK 3 5 - 0 Parkvallen, Bergsäng
2017-08-12 15:00 180172058 Östra Deje IK - Forshaga IF 2 3 - 2 Tallmovallen
2017-08-12 16:00 180172057 Lysviks IF - Olsäters SK 0 - 3 Myrborgen
2017-08-18 19:00 180172061 Lysviks IF - Kils AIK 3 0 - 1 Myrborgen
2017-08-18 19:00 180172065 Olsäters SK - Östra Deje IK 2 - 4 Olevi
2017-08-20 17:00 180172064 Forshaga IF 2 - Sunnemo IF 10 - 2 Ängevi IP
2017-08-25 18:30 180172067 Östra Deje IK - Kils AIK 3 5 - 1 Tallmovallen
2017-08-25 19:00 180172068 Sunnemo IF - Olsäters SK 2 - 2 Täppevi
2017-08-26 16:00 180172066 Lysviks IF - Bergsängs BK 6 - 1 Myrborgen
2017-08-30 18:30 180172024 Forshaga IF 2 - Rännbergs IK 7 - 0 Ängevi IP
2017-08-31 19:00 180172071 Kils AIK 3 - Sunnemo IF 0 - 1 Sannerudsvallen
September
2017-09-01 18:30 180172072 Bergsängs BK - Östra Deje IK 5 - 3 Parkvallen, Bergsäng
2017-09-03 15:00 180172074 Forshaga IF 2 - IFK Sunne U 3 - 0 Ängevi IP
2017-09-06 19:30 180172063 IFK Sunne U - Rännbergs IK 6 - 0 Fryxellska skolan
2017-09-09 11:00 180172076 Östra Deje IK - Lysviks IF 7 - 1 Tallmovallen
2017-09-09 11:00 180172077 Sunnemo IF - Bergsängs BK 1 - 4 Täppevi
2017-09-09 11:00 180172078 Rännbergs IK - Kils AIK 3 WO (3 - 0) Åsbyvallen
2017-09-11 19:30 180172079 IFK Sunne U - Olsäters SK 5 - 3 Fryxellska skolan
2017-09-13 18:30 180172041 Kils AIK 3 - Forshaga IF 2 1 - 1 Sannerudsvallen Konstgräsplan
2017-09-16 11:00 180172081 Kils AIK 3 - IFK Sunne U 0 - 2 Sannerudsvallen
2017-09-16 11:00 180172082 Bergsängs BK - Rännbergs IK WO (3 - 0) Parkvallen, Bergsäng
2017-09-16 11:00 180172085 Olsäters SK - Forshaga IF 2 1 - 3 Olevi
2017-09-17 16:00 180172083 Lysviks IF - Sunnemo IF 3 - 3 Myrborgen
2017-09-18 17:45 180172075 Olsäters SK - Rännbergs IK 5 - 2 Olevi
2017-09-20 19:00 180172046 Kils AIK 3 - Olsäters SK 1 - 2 Sannerudsvallen Konstgräsplan
2017-09-20 19:00 180172069 Rännbergs IK - Forshaga IF 2 0 - 5 Björnevi
2017-09-23 11:00 180172086 Sunnemo IF - Östra Deje IK 2 - 3 Täppevi
2017-09-23 11:00 180172087 Rännbergs IK - Lysviks IF 2 - 3 Åsbyvallen
2017-09-23 11:00 180172088 IFK Sunne U - Bergsängs BK 8 - 0 Kolsvik
2017-09-23 11:00 180172089 Forshaga IF 2 - Kils AIK 3 9 - 2 Ängevi IP