Spelprogram - Träningsmatcher 2016, damer 2

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Adolfsbergs IK Adolfsbergs IK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Bengtsfors IF Bengtsfors IF(Föreningen) Röd, Blå, Blå
Bråtens IK Bråtens IK(Föreningen) blå, blå, blå
Bråtens IK F15-16 Bråtens IK(Föreningen) blå, blå, blå
Degerfors IF Ungdom /Dam Degerfors IF Ungdom(Föreningen) Röd, Vit, Vit
Filipstads FF F16 Filipstads FF(Föreningen) Vit, Blå, Blå
Gunnarskog IK Gunnarskog IK(Föreningen) blå-grön, blå, gröna
Hertzöga BK F15-16 Hertzöga BK(Föreningen) Gul, Grön, Gula
Hertzöga BK F16/19 Hertzöga BK(Föreningen) Gul, Grön, Gula
Hertzöga BK U Dam Hertzöga BK(Föreningen) Gul, Grön, Gula
IF Kil Per-Olof Lindskog 0738067228 Blå, Blå, Blåa
IF Kil F15 -16 IF Kil(Föreningen) Blå, Blå, Blåa
IFK Munkfors IFK Munkfors(Föreningen) Blå, Vit, Blå
IFK Skoghall DF F19 IFK Skoghall DF(Föreningen) vit, blå, blå
IFK Ölme IFK Ölme(Föreningen) blå, blå, blå
IK Arvika Fotboll 2 Kristina Andreasson 057034033 0702457103 Röd/Blå/Blå
IK Sturehov U IK Sturehov(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Jössefors IK Jössefors IK. Jössefors IK(Föreningen) svarta, svarta, svarta
Kronans FK Kronans FK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Lysviks IF Lysviks IF(Föreningen) gul, svart, gul
Nor IK Dam/Slottsbron Nor IK(Föreningen) röd, svart, svarta
Nora BK Damer Nora BK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Norrstrands IF Dam Norrstrands IF(Föreningen) Röd, vita, Röda
Norrstrands IF F16/19 Norrstrands IF(Föreningen) Röd, vita, Röda
Olsäters SK Olsäters SK(Föreningen) Vit, Grön, Grön
QBIK 2 QBIK(Föreningen) Blå, blå, blå
QBIK F17 QBIK(Föreningen) Blå, blå, blå
QBIK F19 QBIK(Föreningen) Blå, blå, blå
Råda IK Råda IK(Föreningen) gul, svart, gula
Skattkärrs IF Dam Skattkärrs IF(Föreningen) röd, röd, röda
Säffle FF 2 Säffle FF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Säffle FF F16-19 Säffle FF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Säffle FF P15 Säffle FF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Torsby IF 2 Torsby IF(Föreningen) blå, blå, blå
Töcksfors IF Töcksfors IF(Föreningen) Vit, Svart, Svart
Töcksfors IF 2 Töcksfors IF(Föreningen) Vit, Svart, Svart
Ulvsby IF Ulvsby IF(Föreningen) Gul, svart, gul
Villastadens IF Villastadens IF(Föreningen) Svart, svart, Svart
Villastadens IF 2 Villastadens IF(Föreningen) Svart, svart, Svart
Årjängs IF Damer Årjängs IF(Föreningen) Svart, Svarta, Gula
Östra Deje IK Dam div 5 Östra Deje IK(Föreningen) Grön, Svart, Gröna
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2016-03-05 16:00 187101007 IK Arvika Fotboll 2 - Jössefors IK Jössefors IK. 3 - 1 Lingonvallen
2016-03-06 14:00 187101005 IK Arvika Fotboll 2 - Töcksfors IF 2 Lingonvallen
2016-03-12 13:00 187101011 Töcksfors IF - Säffle FF P15 2 - 4 Marker Kunstgress
2016-03-13 17:00 187101009 Norrstrands IF F16/19 - Hertzöga BK F16/19 1 - 0 Västerstrands IP
2016-03-19 11:00 187101008 Norrstrands IF Dam - Hertzöga BK U Dam Västerstrands IP
2016-03-19 17:00 187101014 Hertzöga BK F16/19 - Filipstads FF F16 Ilanda IP A-plan
2016-03-20 16:00 187101004 IF Kil - Skattkärrs IF Dam Inst. Sannerudsvallen A-plan
2016-03-20 16:15 187101012 Säffle FF 2 - Bengtsfors IF Sporthälla IP A-plan
2016-03-20 19:00 187101016 Degerfors IF Ungdom /Dam - Villastadens IF 2 Inst. Stora Valla B-plan
2016-03-20 19:00 187101020 Degerfors IF Ungdom /Dam - Bråtens IK Stora Valla B-plan
2016-04-02 12:00 187101001 IFK Munkfors - IF Kil Inst.
2016-04-02 15:00 187101021 Nor IK Dam/Slottsbron - Hertzöga BK U Dam 0 - 3 Ilanda IP A-plan
2016-04-03 11:00 187101010 Norrstrands IF F16/19 - Säffle FF F16-19 Inst.
2016-04-03 16:00 187101022 Jössefors IK Jössefors IK. - Gunnarskog IK Lingonvallen
2016-04-09 13:00 187101013 QBIK 2 - Villastadens IF Inst. Västerstrands IP
2016-04-09 13:00 187101024 IF Kil - Östra Deje IK Dam div 5 Sannerudsvallen A-plan
2016-04-09 13:00 187101026 Hertzöga BK F16/19 - Årjängs IF Damer 2 - 2
2016-04-10 11:30 187101029 Töcksfors IF 2 - Norrstrands IF F16/19 3 - 2 Marker Kunstgress
2016-04-10 17:00 187101025 Kronans FK - Gunnarskog IK 7 - 2 Lingonvallen
2016-04-14 19:00 187101019 Säffle FF 2 - IK Arvika Fotboll 2 Sporthälla IP A-plan
2016-04-16 12:00 187101002 IFK Munkfors - QBIK 2 Munkfors Arena
2016-04-16 16:00 187101023 IFK Ölme - Nora BK Damer 0 - 3 Kristinehamn Arena
2016-04-16 17:00 187101027 Hertzöga BK F16/19 - Säffle FF 2 Ilanda IP A-plan
2016-04-17 15:00 187101017 Degerfors IF Ungdom /Dam - IK Sturehov U 2 - 3 Stora Valla B-plan
2016-04-17 18:00 187101030 IF Kil F15 -16 - Hertzöga BK F16/19 Sannerudsvallen A-plan
2016-04-20 18:00 187101031 Råda IK - Torsby IF 2 1 - 1 Råda IP
2016-04-22 19:00 187101003 Lysviks IF - Ulvsby IF Inst.
2016-04-22 19:00 187101033 Lysviks IF - QBIK F17 Inst. Fryxellska skolan
2016-04-23 13:00 187101018 Degerfors IF Ungdom /Dam - Adolfsbergs IK 1 - 8 Stora Valla B-plan
2016-04-23 14:00 187101006 IK Arvika Fotboll 2 - Töcksfors IF 2 Gunnarsbyns konstgräs
2016-04-23 16:45 187101028 Hertzöga BK F16/19 - IFK Skoghall DF F19 Mörmons IP
2016-04-24 10:00 187101034 Hertzöga BK F15-16 - Bråtens IK F15-16 1 - 2 Ilanda IP A-plan
2016-04-24 12:00 187101032 Norrstrands IF F16/19 - Östra Deje IK Dam div 5 Caland Arena (Skogsvallen)
2016-04-24 17:15 187101035 Nor IK Dam/Slottsbron - Olsäters SK 1 - 1 Caland Arena