Spelprogram - P10 C

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2010-04-30 00:00 Lyckeby GoIF 3 - FTT Lyckåvallen
Maj
2010-05-01 11:00 Kallinge SK - Rödeby AIF 2 Jernvallen
2010-05-01 15:00 Kristianopels GoIF - Hasslö GoIF Fågelmara IP
2010-05-02 12:30 Hällaryd/Märserum - Jämjö GoIF 2 Klockarebacken
2010-05-07 00:00 Rödeby AIF 2 - Lyckeby GoIF 3 Åvallen
2010-05-07 00:00 Jämjö GoIF 2 - Kallinge SK Jämjö IP
2010-05-07 18:00 FTT - Kristianopels GoIF Skogsvallen
2010-05-08 10:30 Hasslö GoIF - Hällaryd/Märserum Skärgårdsvallen
2010-05-14 00:00 Jämjö GoIF 2 - Hasslö GoIF Jämjö IP
2010-05-14 00:00 Lyckeby GoIF 3 - Kallinge SK Lyckåvallen
2010-05-14 19:00 Kristianopels GoIF - Rödeby AIF 2 Fågelmara IP
2010-05-17 18:00 Hällaryd/Märserum - FTT Märserums IP
2010-05-21 00:00 Rödeby AIF 2 - Hällaryd/Märserum Åvallen
2010-05-21 00:00 Lyckeby GoIF 3 - Kristianopels GoIF Lyckåvallen
2010-05-21 18:00 FTT - Jämjö GoIF 2 Skogsvallen
2010-05-22 11:00 Kallinge SK - Hasslö GoIF Jernvallen
2010-05-28 00:00 Jämjö GoIF 2 - Rödeby AIF 2 Jämjö IP
2010-05-28 18:00 Hasslö GoIF - FTT Skärgårdsvallen
2010-05-28 19:00 Kristianopels GoIF - Kallinge SK Fågelmara IP
2010-05-30 12:00 Hällaryd/Märserum - Lyckeby GoIF 3 Klockarebacken
Juni
2010-06-04 00:00 Rödeby AIF 2 - Hasslö GoIF Åvallen
2010-06-04 00:00 Lyckeby GoIF 3 - Jämjö GoIF 2 Lyckåvallen
2010-06-05 11:00 Kallinge SK - FTT Jernvallen
2010-06-05 13:00 Kristianopels GoIF - Hällaryd/Märserum Fågelmara IP
2010-06-11 00:00 Jämjö GoIF 2 - Kristianopels GoIF Jämjö IP
2010-06-11 18:00 Hasslö GoIF - Lyckeby GoIF 3 Skärgårdsvallen
2010-06-11 18:00 FTT - Rödeby AIF 2 Skogsvallen
2010-06-12 12:00 Hällaryd/Märserum - Kallinge SK Klockarebacken
2010-06-18 00:00 Jämjö GoIF 2 - Hällaryd/Märserum Jämjö IP
2010-06-18 00:00 Rödeby AIF 2 - Kallinge SK Åvallen
2010-06-18 18:00 FTT - Lyckeby GoIF 3 Skogsvallen
2010-06-18 18:45 Hasslö GoIF - Kristianopels GoIF Skärgårdsvallen
Augusti
2010-08-13 00:00 Lyckeby GoIF 3 - Rödeby AIF 2 Lyckåvallen
2010-08-13 18:00 Hällaryd/Märserum - Hasslö GoIF Klockarebacken
2010-08-13 19:00 Kristianopels GoIF - FTT Fågelmara IP
2010-08-14 11:00 Kallinge SK - Jämjö GoIF 2 Jernvallen
2010-08-20 00:00 Rödeby AIF 2 - Kristianopels GoIF Åvallen
2010-08-20 18:00 FTT - Hällaryd/Märserum Skogsvallen
2010-08-21 11:00 Hasslö GoIF - Jämjö GoIF 2 Skärgårdsvallen
2010-08-21 11:00 Kallinge SK - Lyckeby GoIF 3 Jernvallen
2010-08-27 00:00 Jämjö GoIF 2 - FTT Jämjö IP
2010-08-27 18:00 Hällaryd/Märserum - Rödeby AIF 2 Klockarebacken
2010-08-27 18:00 Hasslö GoIF - Kallinge SK Skärgårdsvallen
2010-08-27 18:30 Kristianopels GoIF - Lyckeby GoIF 3 Fågelmara IP
September
2010-09-03 00:00 Lyckeby GoIF 3 - Hällaryd/Märserum Lyckåvallen
2010-09-03 00:00 Rödeby AIF 2 - Jämjö GoIF 2 Åvallen
2010-09-03 18:00 FTT - Hasslö GoIF Skogsvallen
2010-09-04 11:00 Kallinge SK - Kristianopels GoIF Jernvallen
2010-09-10 00:00 Jämjö GoIF 2 - Lyckeby GoIF 3 Jämjö IP
2010-09-10 18:00 Hasslö GoIF - Rödeby AIF 2 Skärgårdsvallen
2010-09-10 18:00 FTT - Kallinge SK Skogsvallen
2010-09-11 12:00 Hällaryd/Märserum - Kristianopels GoIF Klockarebacken
2010-09-17 00:00 Lyckeby GoIF 3 - Hasslö GoIF Lyckåvallen
2010-09-17 00:00 Rödeby AIF 2 - FTT Åvallen
2010-09-17 18:00 Kristianopels GoIF - Jämjö GoIF 2 Fågelmara IP
2010-09-18 11:00 Kallinge SK - Hällaryd/Märserum Jernvallen