Anmälda lag 13 år och uppåt

Följande lag är anmälda till ungdomsserierna 13 år och uppåt (210325):

FLICKOR

F16-18 (11 lag)
Eda United
Filistads FF
Hertzöga BK
IFK Kristinehamn
IFK Skoghall DF
Mallbackens IF Sunne
Norrstrands IF
Råtorps IK
Rävåsens IK Karlskoga
Säffle SK
Östra Deje IK

F15 (12 lag)
Degerfors IF
Eda United
Hertzöga BK
IFK Skoghall DF
IK Arvika Fotboll
IK Viking
Mallbacken IF Sunne
Nor/Edsvalla
Norrstrands IF
QBIK
Rävåsen/Bråten
Torsby/Västanvik

F14 (19 lag)
Eda United
Hertzöga BK grön
Hertzöga BK gul
IF Kil
IF Viken
IFK Kristinehamn
IFK Skoghall DF blå
IFK Skoghall DF vit
IK Arvika Fotboll
Mallbackens IF Sunne
Norrstrands IF
QBIK blå
QBIK vit
Råtorps IK
Rävåsen/Bråten
Slottsbrons IF
Torsby IF
Årjängs IF
Östra Deje IK

F13 (26 lag)
Degerfors IF Ungdom
Filipstads FF
Hertzöga BK grön
Hertzöga BK gul
IF Kil
IF Viken
IFK Kristinehamn
IFK Skoghall DF blå
IFK Skoghall DF vit
IK Arvika Fotboll
IK Viking
Jössefors IF
Mallbackens IF Sunne
Norrstrands IF röd
Norrstrands IF vit
QBIK blå
QBIK röd
QBIK vit
Råtorps IK
Rävåsens IK Karlskoga
Skattkärrs IF
Slottsbrons IF 1
Slottsbrons IF 2
Säffle SK
Årjängs IF
Östra Deje IK

POJKAR

P17-19 (6 lag)
FBK Karlstad
Hertzöga BK
IFK Kristinehamn
Karlskoga Ungdom
Nykroppa AIK
Råtorps IF

P16 (11 lag)
Eda United
FBK Karlstad
Forshaga/Ulvsby
IF Karlstad Fotboll
IS Emtarna/IFK Sunne
Karlskoga Ungdom
Kronoparken United
Lesjöfors IF
Råda IK
Råtorps IK
Säffle SK

P15 (22 lag)
Degerfors IF
FBK Karlstad
Filipstads FF
Forshaga
Hammarö FK
Hertzöga BK
IF Karlstad Fotboll 1
IF Karlstad Fotboll 2
IFK Kristinehamn blå
IFK Kristinehamn vit
IFK Skoghall 1
IFK Skoghall 2
IFK Sunne
IK Arvika Fotboll
Jössefors IK
Karlskoga Ungdom
Kils AIK
Norrstrands IF röd
Norrstrands IF vit
Råda IK
Säffle SK
Årjängs IF

P14 (33 lag)
Degerfors IF
FBK Karlstad röd
FBK Karlstad vit
Filipstads FF
Forshaga IF nord
Forshaga IF syd
Grums/Nor/Edsvalla
Hammarö FK syd
Hammarö FK väst
Hammarö FK öst
Hertzöga BK
IF Karlstad Fotboll 1
IF Karlstad Fotboll 2
IF Karlstad Fotboll 3
IFK Kristinehamn blå
IFK Kristinehamn vit
IFK Sunne
IK Arvika Fotboll blå
IK Arvika Fotboll röd
IK Arvika Fotboll vit
Karlskoga SK
KB Karlskoga blå
KB Karlskoga gul
Kils AIK
Lesjöfors IF
Norrstrands IF
Råda IK
Råtorps IK
Skattkärrs IF blå
Skattkärrs IF röd
Säffle SK
Torsby/Västanvik
Töcksfors IF

P13 (41 lag)
Degerfors IF
FBK Karlstad röd
FBK Karlstad vit
Forshaga IF
Granbergsdals IF
Grums/Värmskog
Gunnarskog/Bortan
Hertzöga BK grön
Hertzöga BK gul
Hillringsbergs IF
IF Karlstad Fotboll 1
IF Karlstad Fotboll 2
IF Nyedshov
IF Viken
IF Örnen
IFK Kristinehamn
IFK Munkfors
IFK Skoghall blå
IFK Skoghall grön
IFK Skoghall vit
IFK Sunne
IFK Ölme blå
IFK Ölme vit
IK Arvika Fotboll blå
IK Arvika Fotboll röd
IK Arvika Fotboll vit
Karlskoga SK
KB Karlskoga
Kils AIK
Koppom/Köla
Norrstrands IF röd
Norrstrands IF vit
Råda IK
Råtorps IK blå
Råtorps IK vit
Silleruds IF
Säffle SK blå
Säffle SK orange
Torsby IF
Åmotfors IF
Årjängs IF

Vilka lag som är anmälda i klasserna under 13 år presenteras med början under vecka 10.
Sista anmälningsdag för dessa är 15 mars.