Anmälda lag till ungdomsserierna, 13 år och uppåt

Sista anmälningsdag var 1 mars för 9 mot 9 och 11 mot 11. Följande lag är anmälda till ungdomsserierna 13 år och uppåt (200317):

FLICKOR

F16-18 (10 lag)
Bråtens IK
Eda United
Hertzöga BK grön
Hertzöga BK gul
IF Kil
IFK Skoghall DF
Mallbackens IF Sunne
Norrstrands IF
QBIK
Råtorps IK

F15 (13 lag)
Eda United
Filipstads FF
Hertzöga BK
IF Nyedshov
IFK Kristinehamn
IFK Skoghall DF
IK Arvika Fotboll
Norrstrands IF
Råtorps IK
Rävåsens IK Karlskoga
Säffle SK
Årjängs IF
Östra Deje IK

F14 (22 lag)
Degerfors IF Ungdom
Eda United
Hertzöga BK
IF Kil
IF Viken
IFK Munkfors
IFK Skoghall blå
IFK Skoghall vit
IK Arvika Fotboll blå
IK Arvika Fotboll röd
IK Viking
Kronans FK
Mallbackens IF Sunne
Nor/Edsvalla
Norrstrands IF
QBIK
Råtorps IK
Rävåsens IK Karlskoga
Skattkärrs IF
Torsby IF/Västanvik
Töcksfors IF
Östra Deje IK

F13 (18 lag)
Bråtens IK
Eda United
Hertzöga BK grön
Hertzöga BK gul
IFK Kristinehamn
IFK Skoghall blå
IFK Skoghall vit
IK Arvika Fotboll
Norrstrands IF
Mallbackens IF Sunne
QBIK blå
QBIK vit
Rävåsens IK Karlskoga
Råtorps IK
Slottsbrons IF
Torsby IF
Årjängs IF
Östra Deje IK

POJKAR

P17-19 (9 lag)
Hertzöga BK
IF Karlstad Fotboll
IFK Skoghall
IFK Åmål
IK Viking
KB Karlskoga
Norrstrands IF
Nykroppa AIK
Säffle SK

P16 (7 lag)
FBK Karlstad
Hertzöga BK
IFK Kristinehamn
IK Arvika Fotboll
Karlskoga Ungdom
Storfors FF
Säffle SK

P15 (19 lag)
FBK Karlstad
Eda United
Forshaga/Ulvsby
Hertzöga BK
IF Brunskog
IF Karlstad Fotboll blå
IF Karlstad Fotboll svart
IFK Skoghall
IFK Sunne
IFK Ölme
IS Emtarna
Karlskoga Ungdom
Lesjöfors IF
Råda IK
Råtorps IK
Säffle SK blå
Säffle SK orange
Töcksfors IF
Västanvik/Torsby IF

P14 (32 lag)
Degerfors IF Ungdom
FBK Karlstad 2
FBK Karlstad 3
Filipstads FF
Forshaga IF nord
Forshaga IF syd
Grums IK
Hammarö FK nord
Hammarö FK öst
Hertzöga BK
IF Karlstad Fotboll blå
IF Karlstad Fotboll svart
IFK Kristinehamn blå
IFK Kristinehamn vit
IFK Skoghall 1
IFK Skoghall 2
IFK Sunne
IFK Åmål
IK Arvika Fotboll blå
IK Arvika Fotboll röd
Jössefors IK
KB Karlskoga
KIF Kronoparken
Kils AIK
Nor/Edsvalla
Norrstrands IF röd
Norrstrands IF vit
Råda IK
Råtorps IK
Säffle SK
Torsby/Västanvik
Årjängs IF

P13 (42 lag)
Degerfors IF Ungdom röd
Degerfors IF Ungdom vit
FBK Karlstad 2
FBK Karlstad 3
Forshaga IF nord
Forshaga IF syd
Granbergsdals IF
Grums IK
Hammarö FK nord
Hammarö FK syd
Hammarö FK väst
Hertzöga BK grön
Hertzöga BK gul
IF Karlstad Fotboll blå
IF Karlstad Fotboll vit
IF Nyedshov
IF Viken
IF Örnen
IFK Kristinehamn blå
IFK Kristinehamn vit
IFK Skoghall
IFK Sunne
IK Arvika Fotboll blå
IK Arvika Fotboll gul
IK Arvika Fotboll röd
Karlskoga SK orange
Karlskoga SK svart
KB Karlskoga blå
KB Karlskoga gul
Kils AIK
Koppom/Köla
Lesjöfors IF
Nor/Edsvalla
Norrstrands IF röd
Norrstrands IF vit
Råda IK
Råtorps IK
Skattkärrs IF röd
Skattkärrs IF vit
Säffle SK
Töcksfors IF
Västanvik/Torsby

Vilka lag som är anmälda i klasserna under 13 år presenteras med början under vecka 10.
Sista anmälningsdag för dessa är 15 mars.