Anmälda lag ungdomsserier 8-12 år

Här är listan på anmälda lag till 5 mot 5 och 7 mot 7, d.v.s. åldrarna 8-12 år (190320 klockan 09:15).

Sista anmälningsdag är 15 mars.

POJKAR

P12 (50 lag)
Bråtens IK
Degerfors IF Ungdom röd
Degerfors IF Ungdom vit
Ekshärads BK
FBK Karlstad 2
FBK Karlstad 3
FBK Karlstad 4
FBK Karlstad 5
Forshaga IF nord
Forshaga IF syd
Grums IK
Gunnarskog IK
Hammarö FK nord
Hammarö FK syd
Hammarö FK öst
Hertzöga BK grön
Hertzöga BK gul
IF Nyedshov
IF Örnen
IFK Kristinehamn blå
IFK Kristinehamn vit
IFK Skoghall blå
IFK Skoghall vit
IFK Sunne röd
IFK Sunne vit
IK Arvika 1
IK Arvika 2
Karlskoga SK orange
Karlskoga SK vit
Karlstad BK blå
Karlstad BK röd
KB Karlskoga blå
KB Karlskoga gul
KB Karlskoga vit
Kils AIK
Koppom/Köla
Lesjöfors IF
Lysviks IF
Nor/Edsvalla
Norrstrands IF röd
Norrstrands IF vit
Råda IK gul
Råda IK svart
Råtorps IK
SK Sifhälla/Säffle FF blå
SK Sifhälla/Säffle FF röd
Skattkärrs IF blå
Skattkärrs IF röd
Töcksfors IF
Västanvik/Torsby

P11 (56 lag)
Alkvetterns IK
Bråtens IK
Degerfors IF Ungdom röd
Degerfors IF Ungdom vit
Edsvalla/Nor
FBK Karlstad 2
FBK Karlstad 3
FBK Karlstad 4
Filipstads FF
Forshaga IF
Grums IK 1
Gunnarskog IK
Hammarö FK röd
Hammarö FK vit
Hertzöga BK grön
Hertzöga BK gul
Hertzöga BK vit
Hillringsbergs IF
IF Örnen
IFK Kristinehamn
IFK Skoghall blå
IFK Skoghall vit
IFK Sunne
IFK Ölme blå
IFK Ölme vit
IK Arvika 1
IK Arvika 2
IK Arvika 3
IK Arvika 4
IK Viking
Karlskoga SK orange
Karlskoga SK vit
Karlstad BK blå
Karlstad BK röd
Karlstad BK vit
KB Karlskoga blå
KB Karlskoga gul
Kils AIK
Köla/Koppom
Lysviks IF
Norrstrands IF röd
Norrstrands IF svart
Norrstrands IF vit
Rinns AIK
Råtorps IK
Silleruds IF
Skattkärrs IF
Sommarro IF
Svanskogs IF
Säffle FF/SK Sifhälla grön
Säffle FF/SK Sifhälla vit
Torsby IF
Värmskogs SK
Åmotfors IF
Årjängs IF
Åtorps IF

P10 (55 lag)
Degerfors IF Ungdom
Deje IK
Edsvalla/Nor
Ekshärads BK
FBK Karlstad 2
FBK Karlstad 3
FBK Karlstad 4
FBK Karlstad 6
FBK Karlstad 7
Filipstads FF
Forshaga IF
Grums IK
Hammarö FK nord
Hammarö FK syd
Hammarö FK väst
Hertzöga BK brun
Hertzöga BK grön
Hertzöga BK gul
Hertzöga BK vit
IF Nyedshov
IF Örnen
IFK Kristinehamn
IFK Munkfors
IFK Skoghall
IFK Sunne röd
IFK Sunne vit
IFK Ås
IFK Ölme blå
IFK Ölme vit
IK Arvika blå
IK Arvika röd
IK Arvika vit
IK Viking blå
IK Viking vit
IS Emtarna
Jössefors IK
Karlstad BK blå
Karlstad BK röd
Karlstad BK vit
KB Karlskoga blå
KB Karlskoga gul
Kils AIK
Norrstrands IF röd
Norrstrands IF vit
Råtorps IK
SK Sifhälla/Säffle FF grön
SK Sifhälla/Säffle FF röd
Skattkärrs IF
Storfors FF
Torsby IF
Töcksfors IF röd
Töcksfors IF vit
Åmotfors IF
Årjängs IF
Ämterviks FF

P9 (77 lag)
Alkvetterns IK
Bråtens IK blå
Bråtens IK vit
Carlstad FC svart
Carlstad FC vit
Degerfors IF Ungdom röd
Degerfors IF Ungdom vit
Ekshärads BK
FBK Karlstad 2
FBK Karlstad 3
FBK Karlstad 4
Forshaga IF nord
Forshaga IF syd
Grums IK röd
Grums IK vit
Gunnarskog IK
Hammarö FK nord
Hammarö FK syd
Hammarö FK väst
Hammarö FK öst
Hertzöga BK brun
Hertzöga BK grön
Hertzöga BK gul
Hertzöga BK vit
Högboda IF
IF Nyedshov
IFK Kristinehamn blå
IFK Kristinehamn vit
IFK Skoghall blå
IFK Skoghall grön
IFK Skoghall gul
IFK Skoghall vit
IFK Sunne
IK Arvika 1
IK Arvika 2
IK Arvika 3
IK Viking
Jössefors IK
Karlskoga SK 1
Karlskoga SK 2
Karlstad BK blå
Karlstad BK röd
Karlstad BK vit
KB Karlskoga blå
KB Karlskoga gul
Kils AIK röd
Kils AIK vit
Klässbols SK
Mangskogs SK
Nordmarks IF gul
Nordmarks IF svart
Norrstrands IF röd
Norrstrands IF svart
Norrstrands IF vit
Rinns AIK
Råtorps IK blå
Råtorps IK vit
Rännbergs IK
Silleruds IF
Skattkärrs IF blå
Skattkärrs IF röd
Sommarro IF röd
Sommarro IF svart
Sommarro IF vit
Storfors FF
Svanskogs IF
Säffle FF/SK Sifhälla grön
Säffle FF/SK Sifhälla vit
Torsby/Västanvik
Ulvsby IF
Värmskogs SK
Västanvik/Torsby gul
Västanvik/Torsby svart
Åmotfors IF
Årjängs IF gul
Årjängs IF svart
Åtorps IF

P8 (58 lag)
Bråtens IK
Degerfors IF Ungdom
Deje IK
Ekshärads BK
Fagerås BK
FBK Karlstad 2
FBK Karlstad 3
FBK Karlstad 4
FBK Karlstad 5
FBK Karlstad 6
Filipstads FF
Forshaga IF
Grums IK blå
Grums IK röd
Hammarö FK nord
Hammarö FK syd
Hammarö FK väst
Hammarö FK öst
Hertzöga BK grön
Hertzöga BK gul
Hertzöga BK vit
Hillringsbergs IF
IF Nyedshov
IF Örnen
IFK Kristinehamn blå
IFK Kristinehamn vit
IFK Munkfors
IFK Skoghall blå
IFK Skoghall grön
IFK Skoghall vit
IFK Ås
IFK Ölme
IK Arvika blå
IK Arvika röd
IK Viking
Immetorp BK
Jössefors IK
Karlskoga SK blå
Karlskoga SK vit
Karlstad BK blå
Karlstad BK röd
Karlstad BK vit
KB Karlskoga blå
KB Karlskoga gul
Kila IF
Kils AIK
Norrstrands IF röd
Norrstrands IF vit
Råtorps IK blå
Råtorps IK vit
SK Sifhälla/Säffle FF grön
SK Sifhälla/Säffle FF röd
Skattkärrs IF blå
Skattkärrs IF vit
Torsby IF/västanvik
Töcksfors IF röd
Töcksfors IF vit
Ulvsby IF

FLICKOR

F12 (23 lag)
Bråtens IK
Degerfors IF Ungdom
Eda IF
Fagerås BK
Hertzöga BK grön
Hertzöga BK gul
IFK Kristinehamn
IFK Skoghall DF blå
IFK Skoghall DF röd
IFK Skoghall DF vit
IK Arvika
Mallbackens IF Sunne
Norrstrands IF
QBIK blå
QBIK vit
Råtorps IK
Rävåsens IK Karlskoga
Slottsbrons IF
Sommarro IF
Torsby/Västanvik blå
Torsby/Västanvik vit
Årjängs IF
Östra Deje IK

F11 (27 lag)
Degerfors IF Ungdom
Hertzöga BK grön
Hertzöga BK gul
IF Kil
IFK Kristinehamn blå
IFK Kristinehamn vit
IFK Skoghall DF blå
IFK Skoghall DF vit
IFK Ås
IK Arvika 1
IK Arvika 2
IK Viking
Mallbackens IF Sunne
Norrstrands IF röd
Norrstrands IF vit
QBIK blå
QBIK vit
Råtorps IK
Rävåsens IK Karlskoga röd
Rävåsens IK Karlskoga vit
SK Sifhälla/Säffle FF
Skattkärrs IF
Slottsbrons IF 1
Slottsbrons IF 2
Torsby/Västanvik
Årjängs IF
Östra Deje IK

F10 (23 lag)
Deje IK
Eda United
Edsvalla/Nor röd
Fagerås BK
Hertzöga BK grön
Hertzöga BK gul
IFK Munkfors
IFK Skoghall DF blå
IFK Skoghall DF vit
IK Arvika 1
IK Arvika 2
Jössefors IK
Mallbackens IF Sunne
Norrstrands IF
QBIK blå
QBIK vit
Rävåsens IK Karlskoga
Skattkärrs IF
Slottsbrons IF
SK Sifhälla/Säffle FF
Töcksfors IF
Årjängs IF
Östra Deje IK

F9 (32 lag)
Bråtens IK
Filipstads FF
Hertzöga BK grön
Hertzöga BK gul
IF Kil
IFK Kristinehamn
IFK Skoghall DF blå
IFK Skoghall DF röd
IFK Skoghall DF vit
IFK Ås
IK Arvika 1
IK Arvika 2
IK Viking
Kronans FK
Mallbackens IF Sunne
Norrstrands IF blå
Norrstrands IF röd
Norrstrands IF vit
QBIK blå
QBIK vit
Rinns AIK
Rävåsens IK Karlskoga röd
Rävåsens IK Karlskoga svart
Silleruds IF
SK Sifhälla/Säffle FF blå
SK Sifhälla/Säffle FF röd
Skattkärrs IF
Torsby IF/Västanvik
Åmotfors IF
Årjängs IF
Östra Deje röd
Östra Deje vit

F8 (18 lag)
Eda IF
Fagerås BK
Hertzöga BK grön
Hertzöga BK gul
IF Kil
IFK Kristinehamn
IFK Skoghall DF blå
IFK Skoghall DF röd
IFK Skoghall DF vit
IK Arvika
Norrstrands IF
QBIK blå
QBIK vit
Slottsbrons IF
Säffle FF/SK Sifhälla
Töcksfors IF
Östra Deje IK grön
Östra Deje IK vit