Anmälda lag till ungdomsserierna, 13 år och uppåt

Sista anmälningsdag är 1 mars för 9 mot 9 och 11 mot 11. Följande lag är hittills anmälda till ungdomsserierna 13 år och uppåt (190313 klockan 11:15):

FLICKOR

F16-18 (11 lag)
Hertzöga BK
IFK Kristinehamn
IFK Skoghall DF
Klässbols SK
Mallbackens IF Sunne
Norrstrands IF
QBIK
Råtorps IK
Rävåsens IK Karlskoga
SK Sifhälla/Säffle FF
TÅIF (Töcksfors/Årjäng)

F15 (10 lag)
Bråtens IK
Eda United
Hertzöga BK
IF Kil
IFK Skoghall DF
Norrstrands IF
QBIK
Rävåsens IK Karlskoga
Slottsbrons IF
Västanvik/Torsby

F14 (22 lag)
Degerfors IF Ungdom
Filipstads FF
Hertzöga BK grön
Hertzöga BK gul
IF Nyedshov
IF Viken
IFK Kristinehamn
IFK Skoghall DF blå
IFK Skoghall vit
IFK Ås
IK Arvika 1
IK Arvika 2
Klässbols SK
Mallbackens IF Sunne
Norrstrands IF
Råtorps IK
Rävåsens IK Karlskoga
Säffle FF/SK Sifhälla
Västanvik/Torsby
Älgå SK
Årjängs IF
Östra Deje IK

F13 (24 lag)
Bråtens IK
degerfors IF Ungdom
Eda United
Hertzöga BK
IF Kil
IFK Kristinehamn
IFK Munkfors
IFK Skoghall DF 1
IFK Skoghall DF 2
IK Arvika 1
IK Arvika 2
IK Viking
Kronans IK
Mallbackens IF Sunne
Nor/Edsvalla
Norrstrands IF
QBIK
Råtorps IK
Rävåsens IK Karlskoga
SK Sifhälla/Säffle FF
Skattkärrs IF
Torsby/Västanvik
Töcksfors IF
Östra Deje IK

POJKAR

P17-18 (12 lag)
Bråtens IK
FBK Karlstad
Forshaga IF
Hertzöga BK
IF Viken
IFK Kristinehamn
IFK Skoghall
IFK Åmål
IK Arvika
IK Viking
Storfors FF
Säffle FF

P16 (9 lag)
Carlstad United/Karlstad BK
Hertzöga BK
IFK Kristinehamn
IK Viking
Karlskoga SK/KB Karlskoga
Norrstrands IF
SK Sifhälla/Säffle FF
Torsby IF/Västanvik
Årjängs IF

P15 (12 lag)
Degerfors IF Ungdom
Deje IK
FBK Karlstad 1
FBK Karlstad 2
Forshaga IF
Hertzöga BK
IFK Skoghall
IK Arvika
KB Karlskoga
Storfors FF
Säffle FF/SK Sifhälla
Ämterviks FF/IFK Sunne

P14 (31 lag)
Bråtens IK
Eda United
Ekshärads BK
FBK Karlstad 2
FBK Karlstad 3
Filipstads FF
Forshaga/Ulvsby
Grums IK
Hertzöga BK
IF Brunskog United
IFK Kristinehamn
IFK Skoghall 1
IFK Skoghall 2
IFK Sunne
IFK Ölme
IK Viking
IS Emtarna
Karlskoga SK
Karlstad BK blå
Karlstad BK röd
KB Karlskoga
KIF Kronoparken
Lesjöfors IF
Norrstrands IF
Råtorps IK
SK Sifhälla/Säffle FF grön
SK Sifhälla/Säffle FF röd
Svanskogs IF
Töcksfors IF
Västanviks AIF
Årjängs IF

P13 (37 lag)
Bråtens IK 1
Degerfors IF Ungdom
FBK Karlstad 1
FBK Karlstad 2
FBK Karlstad 3
Forshaga IF nord
Forshaga IF syd
Grums IK
Hammarö FK röd-vit
Hammarö FK vit
Hertzöga BK grön
Hertzöga BK gul
IFK Kristinehamn blå
IFK Kristinehamn vit
IFK Skoghall 1
IFK Skoghall 2
IFK Sunne
IK Arvika 1
IK Arvika 2
IK Arvika 3
IK Arvika4
Jössefors IK
Karlstad BK blå
Karlstad BK röd
KB Karlskoga
KIF Kronoparken
Kils AIK
Klässbols SK
Nor/Edsvalla
Norrstrands IF röd
Norrstrands IF vit
Råda IK gul
Råda IK svart
Råtorps IK
SK Sifhälla/Säffle FF
Torsby IF/Västanvik
Årjängs IF

Vilka lag som är anmälda i klasserna under 13 år presenteras med början under vecka 10.
Sista anmälningsdag för dessa är 15 mars.