Anmälda lag till ungdomsserierna, 12 år och uppåt

Sista anmälningsdag till ungdomsserierna, 12 år och uppåt, var 1 mars. Följande lag är anmälda (170302 klockan 11:45):

FLICKOR

F16-19 (3 lag)
Hertzöga BK
Råtorps IK
Torsby/Västanvik

F15-16 (17 lag)
Degerfors IF Ungdom
Eda IF
Ekshärads BK
Hertzöga BK
IF Kil
IFK Skoghall DF
IK Arvika blå
IK Arvika röd
Norrstrands IF röd
Norrstrands IF svart
Norrstrands IF vit
QBIK
Rävåsens IK Karlskoga
SK Sifhälla/Säffle FF
Slottsbron/Edsvalla
Västanvik/Torsby
Östra Deje IK

F14 (15 lag)
Deje IK
Filipstads FF
Hertzöga BK
IF Kil
IFK Kristinehamn
IFK Munkfors
IFK Skoghall DF
IK Arvika
Klässbols SK
Mallbackens IF Sunne
Norrstrands IF
QBIK
Råtorps IK
Rävåsens IK Karlskoga
SK Sifhälla/Säffle FF

F14 9-manna (4 lag)
Eda IF United
Slottsbrons IF
Töcksfors IF
Årjängs IF

F13 9-manna (23 lag)
Bråtens IK
Degerfors IF Ungdom
Hertzöga BK
IF Kil
IF Viken
IFK Skoghall DF blå
IFK Skoghall DF vit
IK Arvika blå
IK Arvika röd
IK Viking
Köla/Koppom
Mallbackens IF
Norrstrands IF röd
Norrstrands IF vit
QBIK blå
QBIK vit
Råtorps IK
Rävåsens IK Karlskoga
SK Sifhälla/Säffle FF
Slottsbrons IF blå
Slottsbrons IF vit
Västanviks AIF
Östra Deje IK

F12 9-manna (25 lag)
Ekshärads BK
Filipstads FF
Hertzöga BK grön
Hertzöga BK gul
IF Kil
IFK Kristinehamn
IFK Skoghall DF blå
IFK Skoghall DF vit
IFK Ås
IF Viken
IK Arvika
Klässbols SK
Köla AIK
Mallbacken IF Sunne
Norrstrands IF röd
Norrstrands IF vit
Råtorps IK
Rävåsens IK Karlskoga
Slottsbrons IF
Säffle FF/SK Sifhälla
Töcksfors IF
Västanviks AIF
Årjängs IF
Älgå SK
Östra Deje IK

F12 7-manna (7 lag)
Deje IK
IF Nyedshov
IFK Skoghall DF
IK Arvika
Kronans FK
Lysviks IF
Skattkärrs IF

POJKAR

P16-17 (24 lag)
Deje IK
Eda United
FBK Karlstad 1
FBK Karlstad 2
Forshaga IF
Grums IK
Hertzöga BK
IFK Kristinehamn
IFK Munkfors
IFK Skoghall
IFK Sunne
IF Viken
IFK Åmål
IK Arvika
IK Viking
Immetorp BK
KB Karlskoga
Kils AIK
Klässbols SK/HIF
Nordmarks IF
SK Sifhälla/Säffle FF
Säffle FF/SK Sifhälla
Torsby IF/Nordvärmlands FF
Ämterviks FF

P15 (22 lag)
Bråtens IK
Degerfors IF Ungdom
Ekshärads BK
FBK Karlstad
Filipstads FF 1
Filipstads FF 2
Grums IK
Hertzöga BK
IFK Kristinehamn
IFK Skoghall
IFK Sunne
IK Arvika
IK Viking blå
IK Viking vit
Karlstad BK
KB Karlskoga
Kils AIK
Norrstrands IF
Storfors FF
Säffle FF/SK Sifhälla 1
Säffle FF/SK Sifhälla 2
Årjängs IF

P14 (27 lag)
Carlstad United
Degerfors IF Ungdom
Ekshärads BK
FBK Karlstad 1
FBK Karlstad 2
FBK Karlstad 3
Filipstads FF
Hertzöga BK
IF Viken
IFK Kristinehamn blå
IFK Kristinehamn vit
IFK Munkfors
IFK Skoghall
IFK Ås
IK Arvika
Karlskoga SK
Karlstad BK 1
Karlstad BK 2
KB Karlskoga
Nor/Grums
Norrstrands IF röd
Norrstrands IF vit
SK Sifhälla/Säffle FF
Storfors FF
Sunne FC
Torsby IF blå
Årjängs IF

P14 9-manna (6 lag)
Forshaga IF
IK Arvika
Kils AIK
Sunne FC
Torsby IF vit
Töcksfors IF

P13 9-manna (36 lag)
Degerfors IF Ungdom
Deje IK
FBK Karlstad 1
FBK Karlstad 2
Filipstads FF
Forshaga IF
Grums IK
Gunnarskog IK
Hertzöga BK grön
Hertzöga BK gul
IF Viken
IF Örnen
IFK Kristinehamn blå
IFK Kristinehamn vit
IFK Munkfors
IFK Skoghall blå
IFK Skoghall grön
IFK Skoghall vit
IFK Sunne
IFK Ölme
IK Arvika blå
IK Arvika röd
IK Viking
Karlskoga SK
Karlstad BK 1
Karlstad BK 2
KB Karlskoga
Kils AIK
Norrstrands IF röd
Norrstrands IF vit
Råtorp/Sommarro
Säffle FF/SK Sifhälla 1
Säffle FF/SK Sifhälla 2
Töcksfors IF
Årjängs IF
Ämterviks FF

P12 9-manna (35 lag)
Bråtens IK 1
Bråtens IK 2
Bråtens IK 3
Degerfors IF Ungdom
Ekshärads BK
FBK Karlstad 2
FBK Karlstad 3
FBK Karlstad 4
FBK Karlstad 5
Forshaga IF
Grums IK
Hertzöga BK grön
Hertzöga BK gul
IFK Kristinehamn
IFK Skoghall blå
IFK Skoghall grön
IFK Skoghall vit
IFK Sunne röd
IFK Sunne vit
IFK Ås
IFK Ölme
IK Viking
IS Emtarna
Karlskoga SK
Karlstad BK 1
Karlstad BK 2
KB Karlskoga
Kils AIK
Råtorps IK
SK Sifhälla/Säffle FF grön
SK Sifhälla/Säffle FF röd
Skattkärrs IF
Ulvsby IF
Västanviks AIF gul
Västanviks AIF svart

P12 7-manna (12 lag)
Björneborgs IF
IF Brunskog United
IF Nyedshov
IK Arvika blå
IK Arvika röd
Köla/Koppom
Lesjöfors IF
Norrstrands IF
Storfors FF
Svanskogs IF
Töcksfors IF

Vilka lag som är anmälda i klasserna under 12 år presenteras med början under vecka 9.
Sista anmälningsdag för dessa är 15 mars.