Anmälda lag ungdomsserier 8-11 år

Här är listan på anmälda lag till ungdomserierna 8-11 år (1703121 klockan 07.45).

Sista anmälningsdag var 15 mars.

POJKAR

P11 (60 lag)
Bråtens IK
Degerfors IF Ungdom
Ekshärads BK
FBK Karlstad 2
FBK Karlstad 3
FBK Karlstad 4
FBK Karlstad 5
Filipstad FF
Forshaga IF nord
Forshaga IF syd
Grums IK röd
Grums IK vit
Gunnarskogs IK
Hammarö FK nord
Hammarö FK syd
Hertzöga BK grön
Hertzöga BK gul
Hertzöga BK vit
Högboda IF
IFK Kristinehamn blå
IFK Kristinehamn blå-vit
IFK Kristinehamn vit
IFK Munkfors
IFK Skoghall blå
IFK Skoghall vit
IFK Sunne
IFK Ölme
IK Arvika blå
IK Arvika röd
IK Arvika svart
IK Arvika vit
Jössefors IK
Karlskoga SK
Karlstad BK blå
Karlstad BK röd
Karlstad BK vit
KB Karlskoga blå
KB Karlskoga blå-gul
KB Karlskoga gul
Kila/Gillberga
Kils AIK
Klässbols SK
Koppoms IK
Kronoparken United FK
Lysviks IF
Nor/Edsvalla
Nordvärmlands FF
Norrstrands IF röd
Norrstrands IF vit
Råda IK
Råtorps IK
Skattkärrs IF
Storfors FF
Säffle FF/SK Sifhälla 1
Säffle FF/SK Sifhälla 2
Torsby IF blå
Torsby IF vit
Ulvsby IF
Årjängs IF 1
Årjängs IF 2

P10 (53 lag)
Bråtens IK
Degerfors IF Ungdom röd
Degerfors IF Ungdom vit
Deje IK
FBK Karlstad 2
FBK Karlstad 3
FBK Karlstad 4
FBK Karlstad 5
Filipstads FF
Forshaga IF nord
Forshaga IF syd
Grums IK
Gunnarskog IK
Hammarö FK nord
Hammarö FK syd
Hammarö FK öst
Hertzöga BK grön
Hertzöga BK gul
IF Brunskog United
IF Viken
IF Örnen
IFK Kristinehamn blå
IFK Kristinehamn vit
IFK Skoghall blå
IFK Skoghall vit
IFK Sunne
IK Arvika blå
IK Arvika röd
IK Arvika vit
Karlskoga SK 1
Karlskoga SK 2
Karlstad BK blå
Karlstad BK röd
Karlstad BK vit
KB Karlskoga blå
KB Karlskoga gul
Kils AIK röd
Kils AIK vit
Koppoms IK
Norrstrands IF röd
Norrstrands IF vit
Råda IK gul
Råda IK svart
Råtorps IK blå
Råtorps IK vit
SK Sifhälla/Säffle FF blå
SK Sifhälla/Säffle FF röd
Skattkärrs IF blå
Skattkärrs IF vit
Storfors FF
Töcksfors IF
Ulvsby IF
Västanviks AIF

P9 (68 lag)
Alkvetterns IK
Bråtens IK
Degerfors IF Ungdom röd
Degerfors IF Ungdom vit
Deje IK
Edsvalla/Nor
Ekshärads BK
FBK Karlstad 2
FBK Karlstad 3
FBK Karlstad 4
Forshaga IF nord
Forshaga IF syd
Grums IK
Hammarö FK nord
Hammarö FK nordväst
Hertzöga BK grön
Hertzöga BK gul
Hertzöga BK vit
Hillringsbergs IF
IF Nyedshov
IF Örnen röd
IF Örnen svart
IFK Kristinehamn blå
IFK Kristinehamn vit
IFK Munkfors blå
IFK Munkfors vit
IFK Skoghall blå
IFK Skoghall grön
IFK Skoghall röd
IFK Skoghall vit
IFK Sunne röd
IFK Sunne vit
IFK Ölme
IK Arvika blå
IK Arviks röd
IK Arvika svart
IK Arvika vit
Jössefors IK
Karlskoga SK
Karlstad BK blå
Karlstad BK röd
Karlstad BK vit
KB Karlskoga blå
KB Karlskoga gul
Kils AIK röd
Kils AIK vit
Klässbols SK
Lesjöfors IF
Norrstrands IF blå
Norrstrands IF grön
Norrstrands IF röd
Norrstrands IF vit
Råda IK
Råtorps IK
Silleruds IF
Skattkärrs IF
Sommarro IF röd
Sommarro IF vit
Svanskogs IF
Säffle FF/SK Sifhälla grön
Säffle FF/SK Sifhälla röd
Torsby IF blå
Torsby IF vit
Töcksfors IF
Ulvsby IF
Värmskogs SK
Åmotfots IF
Årjängs IF

P8 (59 lag)
Degerfors IF Ungdom
Deje IK
Edsvalla/Nor
FBK Karlstad 2
FBK Karlstad 3
FBK Karlstad 4
FBK Karlstad 5
FBK Karlstad 6
Filipstads FF
Forshaga IF
Grums IK röd
Grums IK vit
Gunnarskog IK
Hammarö FK nord
Hammarö FK syd
Hammarö FK väst
Hammarö FK öst
Hertzöga BK brun
Hertzöga BK grön
Hertzöga BK gul
Hertzöga BK vit
IF Nyedshov
IF Örnen
IFK Kristinehamn
IFK Skoghall blå
IFK Skoghall vit
IFK Väse
IFK Ås
IFK Ölme blå
IFK Ölme vit
IK Arvika blå
IK Arvika röd
IK Viking blå
IK Viking vit
Karlskoga SK 1
Karlskoga SK 2
Karlstad BK blå
Karlstad BK röd
Karlstad BK vit
KB Karlskoga blå
KB Karlskoga gul
Kils AIK röd
Kils AIK vit
Norrstrands IF röd
Norrstrands IF vit
Råtorps IK blå
Råtorps IK vit
SK Sifhälla/Säffle FF grön
SK Sifhälla/Säffle FF röd
Skattkärrs IF blå
Skattkärrs IF röd
Sommarro IF
Storfors IF
Töcksfors IF röd
Töcksfors IF vit
Ulvsby IF
Åmotfors IF
Årjängs IF 1
Årjängs IF 2

FLICKOR

F11 (25 lag)
Degerfors IF Ungdom
Eda IF
Hertzöga BK grön
Hertzöga BK gul
IFK Munkfors
IFK Skoghall DF blå
IFK Skoghall DF grön
IFK Skoghall DF röd
IK Arvika blå
IK Arvika röd
IK Viking
Kronoparken United FK
Mallbackens IF
Nor/Edsvalla
Norrstrands IF röd
Norrstrands IF vit
QBIK
Råtorps IK
Rävåsens IK röd
Rävåsens IK vit
SK Sifhälla/Säffle FF
Skattkärrs IF
Torsby IF
Villastadens IF
Årjängs IF

F10 (21 lag)
Bråtens IK blå
Bråtens IK vit
Eda IF
Fagerås BK
Hertzöga BK grön
Hertzöga BK gul
IFK Skoghall DF blå
IFK Skoghall DF vit
IK Arvika
Mallbackens IF
Norrstrands IF
QBIK blå
QBIK vit
Råtorps IK
Rävåsens IK
Slottsbrons IF
Sommarro IF
Säffle FF/SK Sifhälla
Torsby IF
Töcksfors IF
Östra Deje IK

F9 (26 lag)
Degerfors IF
Edsvalla/Nor
Hertzöga BK grön
Hertzöga BK gul
Hertzöga BK vit
IFK Skoghall DF blå
IFK Skoghall DF röd
IFK Skoghall vit
IF Viken
IFK Ås
IK Arvika blå
IK Arvika röd
Köla/Koppom
Norrstrands IF röd
Norrstrands IF vit
QBIK blå
QBIK vit
Råtorps IK
Rävåsens IK röd
Rävåsens IK svart
SK Sifhälla/Säffle FF
Slottsbrons IF 1
Slottsbrons IF
Villastadens IF
Årjängs IF
Östra Deje IK

F8 (26 lag)
Bråtens IK
Degerfors IF Ungdom
Eda IF
Fagerås BK
Hertzöga BK grön
Hertzöga BK gul
IF Kil 1
IF Kil 2
IFK Skoghall DF blå
IFK Skoghall DF röd
IFK Skoghall DF vit
IFK Ås
IK Arvika blå
IK Arvika röd
IK Viking
Klässbols SK
Nordvärmlands FF
Norrstrands IF
QBIK blå
QBIK vit
Rävåsens IK grön
Rävåsens IK röd
Skattkärrs IF
Säffle FF/SK Sifhälla
Töcksfors IF
Östra Deje IK